PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon 1.0 w 1.7



cruzeiro
02-08-2011, 23:27
Witam
Zrobiłem szablon, który zapisany jest w wersji 1.0. Teraz próbuję go modyfikować w joomla 1.7 i nie pokazuje mi się w ogóle menu, które zdefiniowałem. Czy problemem są niezgodne wersje? Czy można w jakiś sposób zapisać szablon w nowszej wersji joomla żeby wszystko grało? A może lepiej zrobić sobie od nowa stronę w 1.7 ?
Proszę o pomoc i radę, gdyż dopiero zacząłem bawić się joomla.

Dzięki

souacz
03-08-2011, 00:24
A jak ten szablon robiles? Artisteerem czy recznie kodowales?

Bo niezbyt rozumiem...

---wyslane za pomoca Tapatalk

cruzeiro
03-08-2011, 09:02
atristeerem

PeFik
03-08-2011, 09:11
A czy zapisałeś szablon także jako projekt ? Może uda się go wczytać i zapisać pod nową wersją, a jak nie to ... nowy.
Zadajesz pytania na forum, które powinny trafić do supportu firmy która ów produkt sprzedaje, tym bardziej że jest komercyjny.

Gall Anonim
03-08-2011, 12:00
Fajnie, tyle że wersja 1.0 szablonu wykonanego artisteerem nie ma nic wspólnego z wersją Joomla do której jest ten szablon dedykowany, tylko jest wersją danego szablonu. W Artisterze 3 o ile kojarzę nie jest poprawiony zapis wersji do której jest dedykowany szablon Joomla i prawdopodobnie między innymi dlatego się "sypie/ nie działa".
Pzdr

souacz
03-08-2011, 14:33
A menu gorne tak poza tym musisz opublikowac w odpowiedniej pozycji, zdaje sie user3. Domyslnie jest to topmenu.

---wyslane za pomoca Tapatalk

cruzeiro
03-08-2011, 23:35
nie bardzo rozumiem, w joomla 1.7 jest trochę inne menu niz wcześniej. Nie widzę topmenu, jet tylko mainmenu i definiowane. A user3 ?

souacz
03-08-2011, 23:40
Jasne, nie znam 1.7.
Chodzi mi o to, ze jesli generalnie szablon Ci dziala to moze nie opublikowales menu w odpowiedniej pozycji po prostu.

Ale to raczej temat na forum Artisteer, nie tu...

---wyslane za pomoca Tapatalk

jedrus
08-08-2011, 14:14
Jasne, nie znam 1.7.
Chodzi mi o to, ze jesli generalnie szablon Ci dziala to moze nie opublikowales menu w odpowiedniej pozycji po prostu.
Już kilka godzin szukam odpowiedniej pozycji dla modułu "górne menu" (1.7 i nie artister) i bladencja.
Zbliżoną, bo pokazuje NAD grafą nagłówka jest: position-1 ale się sypie. Mam "Start", "O nas" i "Dokumenty". Start oczywiście jest ustawiony na domyślny i działa wszystko co na startowej. Kolejne pozycje z menu wykrzacza ta 7ka. Sprawdzałem na kilku dostępnych w sieci szablonach i to samo. 1.7 nie "wiąże" kategorii do menu. Albo to jakiś bzdet, albo ściągnąłem niedoróbkę.