PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon - strona klubu siatkarskiego



TheSkwarcio
04-08-2011, 13:01
Witam. Poszukuję darmowego szablonu, który można by fajnie przerobić na stronę klubu siatkarskiego. Kiedyś widziałem takowy. W tle strony była kobieta w locie waląca w piłkę, no ale za nic nie mogę go znaleźć.
Nie chodzi mi głównie o ten, ale o obojętny szablon, który jak pisałem wcześniej fajnie można przerobić.
Pozdrawiam

ekumi
04-08-2011, 14:51
Przerobić możesz każdy szablon. Jeżeli jednak dysponujesz wiedzą umożliwiającą przerobienie szablonu, to prawdopodobnie niewiele Ci brakuje, byś mógł pokusić się o stworzenie własnego.
Zdjęcie kobiety w tle możesz wstawić ustawiając je w w css, jako background dla body.

TheSkwarcio
04-08-2011, 14:57
Dysponuję wiedzą umożliwiającą przerobienie szablonu graficznie i w HTML :) Nie chciałbym zmieniać całej kolorystyki szablonu i kodu CSS. Już darujmy sobie z tą kobietą w tle.

ekumi
04-08-2011, 15:04
Zatem poszukaj w google np po haśle free joomla templates, chociaż szczerze mówiąc, przy przerabianiu szablonu nie uciekniesz przed css.

TheSkwarcio
05-08-2011, 11:03
Zobacz. Szablon przeznaczony na stronę piłki nożnej- http://www.joomlaos.de/index.php?set_albumName=album03&id=wmcountdown&option=com_gallery&Itemid=37&include=view_photo.php
Zależy mi na czymś takim lecz o innej tematyce sportu.

alex51
05-08-2011, 11:25
Skoro wybrałeś ten szablon, to wystarczy podmienić w nim kilka plików graficznych, dostosowując je do siatkówki.

TheSkwarcio
05-08-2011, 12:46
Dobrze. Przeszukałem wszystkie szablony i nie ma żadnego przystosowanego do tej piłki siatkowej. Zmieniam temat szablonu.
Szukam teraz takiego szablonu, w którego tle mógłbym wstawić zdjęcie hali jako znak wodny, ale menu i miejsce gdzie są artykuły były pół przezroczyste. Kolory kluby to zielono-żółte, ale jeżeli szablon był by w innych to mógłbym to zmienić. Przykład strony to: http://amatorkielpino.pl/aktualnosci.htm

zwiastun
05-08-2011, 18:49
Szukanie szablonu, mój Panie, odbywa się za pomocą wyszukiwarki Google, a nie za pomocą forum. Temat zamykam.