PDA

Zobacz pełną wersję : [1.7] Komponent komentarzy i pomost joomla-forum



Crysis993
05-08-2011, 01:15
Witam.

Mam Joomle 1.7 i chcę zbudować w miarę przyzwoitą witrynę fanów pewnej gry ;) Mam pomysł jak ma to wszystko wyglądać, ale nie wiem jak się za to zabrać :/
Chcę by witryna pod względem obsługi przypominała coś w stylu www.pclab.pl, czyli:
1. Użytkownik rejestrując się/logując ma konto zarazem na witrynie i forum opartym na innym "silniku" (tutaj jeszcze nie zdecydowałem jaki konkretnie, większość najpopularniejszych znam dobrze).
2. Użytkownik logując się na witrynie widzi tylko nazwę użytkownika i napis wyloguj (lub coś podobnego).
3. Komentarz użytkownika zawiera jego avatar z forum.
4. To chyba na tyle.

Jak widać, mam problem ze znalezieniem komponentu komentarzy, który współpracował by z forum opartym np. na mybb czy phpbb3 oraz pomostu Joomla<->Forum.
Szukałem na necie trochę, ale nie znalazłem niczego co mogło by urzeczywistnić mój projekt :/


Pozdrawiam,

PeFik
05-08-2011, 01:19
a czemu nie sięgniesz po forum, które nie potrzebuje mostów, czyli natywne dla Joomla, poszukaj na JED. Skoro szukać potrafisz.

Crysis993
05-08-2011, 01:37
Próbowałem z kuneną, jednak to nie było to czego szukałem.
Osobne forum to dla mnie mniejsze problemy w przyszłości (na phpbb, mybb, smf siedziałem kiedyś troszkę i je znam w miarę dobrze). Przy okazji nie muszę obawiać się p prywatne wiadomości czy inne podstawowe elementy które są standardem na osobnych silnikach.


Sry, jeżeli są błędy ortograficzne, ale pisze z telefonu.