PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze składaniem zamówień Virtuemart - wyswietlanie pustej strony



plujek87
05-08-2011, 11:14
Witam ! Mam problem ze składaniem zamówień w moim sklepie. W ostatnim kroku w trakcie potwierdzania zamówienia wyświetla się klientowi biała pusta strona. klient nie otrzymuje informacji na email o złożeniu zamówienia. Ja jako administrator także nie dostaję informacji na email o nowym zamówieniu. Zamówienie normalnie wyświetla się w panelu administracyjnym sklepu. Myślałem że jest to problem z pocztą email ale serwer poczty działa poprawnie. Informacja o zmianie statusu zamówienia dochodzą do klientów ;( Podobny problem jest z funkcją zapytaj o produkt - po wysłaniu zapytania także wyświetla się pusta strona a mi na email nic nie dochodzi. Może ktoś miał podobny problem, bedę wdzięczny za pomoc ;)

safemode
07-08-2011, 19:55
A jak mamy Ci pomóc, jeżeli nie wiemy nic na temat Twojej konfiguracji???
Przyczyn takiego stanu rzeczy może być co najmniej kilka. Proponuję, zadać pytanie jeszcze raz ale najpierw... Panel Adminstracyjny VirtueMart ->Konfiguracja->Ogólne->Ustawienia wewnętrzne -> Tryb diagnostyczny.
Włącz go i podaj co się wyświetla w momencie powstania problemu. Uzupełnienie informacją o wersji J! i VM będzie też pomocne.
Zaręczam, że wtedy szybciej znajdziemy przyczynę.

Gall Anonim
07-08-2011, 22:03
Daj link do strony,
mam pewne podejrzenie ale .....
z fusów nie wróżę :hmm: