PDA

Zobacz pełną wersję : kickstart na apache



scyller
09-08-2011, 12:55
Witam,
mam plik wypluty przez akeeba backup .jpa. I w tym momencie chciałbym go zaimportować do wersji 1.6 (nie 1.7 bo więcej dodatków na 1.6). I wszystko byłoby ładnie tyle że eksportowałem z mov'ampa i chce zaimportować do mov'ampa. Przy odpalaniu (http://localhost/Joomla_1.6.3-Stable-Full_Package/nowy/kickstart.php) kichstaty.php wystakuje mi błąd


Forbidden

You don't have permission to access /Joomla_1.6.3-Stable-Full_Package/nowy/kickstart.php on this server.
Apache/2.2.15 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8m mod_autoindex_color PHP/5.3.1 Server at localhost Port 80ponoć trzeba ustawić jakies uprawnienia tyle że próbowałem poprzez commandera i się okazało ze typowe chmod moge ustawić tylko będąc zalogowanym na serwerze FTP.

Szukam odpowiedzi od czterech godzin i nie mogę sobie poradzić.
byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedz
z góry dziękuję

zwiastun
09-08-2011, 13:13
Co to jest moc'amp?

scyller
09-08-2011, 21:23
Miało być MOV'AMP :)

---------- Post dodany o 19:23 ---------- Poprzedni post był o 11:25 ----------

czy nikt nie jest w stanie mi pomoc?

trzepiz
09-08-2011, 21:48
Może należy użyć JAMP-a ?? Ja nie mam problemu z Akeeba Backup .. ---> www.jamp.joomla.pl (http://www.jamp.joomla.pl)

PS: mov'AMP nie jest już rozwijany jego następcą jest właśnie JAMP.

scyller
10-08-2011, 12:30
dobra przerzuciłem się na jampa i problem został. Wyczytałem gdzieś ze trzeba zmienić właściciela pliku. Dowiedziałem się również ze można to zrobić poprzez program zwany PUTTY. Ale nie mam pojęcia jak to zrobić na Apache. Może ktoś wie i jest w stanie mi pomóc?
Jeśli ktoś wie jak to zrobić bez PUTTY to też będę wdzięczny za odpowiedź

trzepiz
11-08-2011, 08:45
Nic nie zrobisz z Putty na komputerze lokalnym ( nie ma potrzeby, bo Ty jesteś właścicielem tych plików )
Sprawdziłem wszysatko i działa poprawnie. Zrobiłem export z Akeeba i uruchomiłem kickstart.php (brak błędów)

Sprawdź jakiej wersji Akeeba Backup używasz .. sprawdź też czy dobrze są ustawione ścieżki w konfiguracji Akeeba. Sprawdź jakiej wersji kickstart używasz.
W najgorszym wypadku możesz mi gdzieś umieścić ten Twój plik jpa i sprawdzę u siebie czy problem występuje.

scyller
11-08-2011, 14:22
ha dobrze, udało się. Tylko nie zaimportowało mi artykułów ani zadnego menu :(

---------- Post dodany o 12:22 ---------- Poprzedni post był o 12:05 ----------

generalnie udało się ale zaimportowało mi stara wersje joomli. Jest możliwość zaimportowania zawartości starej wersji do nowej?