PDA

Zobacz pełną wersję : Malutki problem



ziko1102
09-08-2011, 15:45
Witam!

Czy ktos moglby mi poradzic jak ustawic po lewej stronie od tytulu artykulu zielony obrazek z data

Tutaj jest demo templatki:

http://www.globbersthemes.com/demo/baakminster/

A stad ja mozna sciaganac(sam dol)

http://www.joomla24.com/8/32.html

Bede b.wdzieczny

Pozdrawiam

a_m
09-08-2011, 16:07
masz włączoną datę utworzenia artykułu w ustawieniach pozycji menu?

ziko1102
09-08-2011, 16:34
tak,sa one ustawiane zaraz pod tytulem.Musi to sie dac jakos zrobic z poziomu joomli,napisalem maila do tworcy ale to moze potrwac.Jakbyscie mieli jakies sugestie to prosze piszcie.

a_m
09-08-2011, 16:44
ten szablon pokazuje datę, tak jak byś chciał - tylko na stronie głównej; inne widoki należy nadpisać podobnie jak masz w pliku default_item.php z folderu szablonu /html/com_content/featured

AndiC
09-08-2011, 17:07
Moim skromnym zdaniem, daruj sobie ten szablon. Widziałeś jakie i ile ma pozycji na moduły ?

Position modules

topmenu-----------position-----------position-1
search module-----position-----------position-0
sidebar right-----position-----------position-7
footerbox1--------position-----------position-2
footerbox2--------position-----------position-3
footerbox3--------position-----------position-4
footerbox4--------position-----------position-6
breadcrumbs-------position-----------breadcrumbs

Za chwilę będziesz szukał, jak dodać następne. Top Menu też jakoś dziwnie działa, chociaż to akurat może i dało by się poprawić.
Podobny wygląd a o niebo lepsza funkcjonalność jest w templatce "ALLROUNDER (http://www.lernvid.com/downloads/allrounder-joomla-16-template.html) " Zobacz sobie na demo i tam w górnym menu masz wszystko dla tego szablonu.
Wygląda mi, że ten "baakminster1.6" to jakach pochodna Allroundera.

P.S. Allrounder działa na Joomla 1.7

ziko1102
09-08-2011, 19:26
Przyznam ze dalej nie poradzilem sobie z tematem.
Na stronie domyslnej rowniez nic sie nie pokazuje.
Czy moze to byc zwiazane z typem pozycji menu?
Gdzie nadpisac inne widoki,wystarczy ze skopiuje ten fragment kodu?

<?php if ($params->get('show_create_date')) : ?>
<div class="calendar">
<div class="day"> <?php echo substr($creazione[0],0,2);?></div>
<div class="month"> <?php echo $mois;?>
</div>
</div>
<?php endif;?>

Mam nadzieje ze bardzo nie zawracam glowy,mam juz wszystko gotowe poza tym malym szczegolem-dlubie juz w tych ustawieniach kilka dobrych h.

a_m
09-08-2011, 21:15
u mnie szablon pobrany z miejsca, które wskazałeś i zainstalowany na J!1.7 wyświetla datę na stronie głównej, jak na stronie demo; data utworzenia artykułu jest w ustawieniach domyślnej pozycji menu (strona główna, home itd ) ustawiona na "pokaż";
masz tę stronę w sieci? raz piszesz, że data jest pod tytułem, potem, że nic się nie pokazuje

ziko1102
10-08-2011, 18:31
witam ponownie,poprzedni problem rozwiazany-dzieki wszystkim za pomoc.Mam natomiast nastepny z formatowaniem formularza kontaktowego,rejestracyjnego - stad moje pytanie w ktorych plikach znajde np znacznik form action albo style.css do wstawionego formularza?

damian33
14-07-2014, 14:12
Temat dość stary ale akurat zajmuję się tym problemem. Moje pytanie to czy jest możliwość dodania w tym kodzie:
<?php if ($params->get('show_create_date')) : ?>
<div class="calendar">
<div class="day"> <?php echo substr($creazione[0],0,2);?></div>
<div class="month"> <?php echo $mois;?>
</div>
</div>
<?php endif;?>
dodatkowo jeszcze roku? Wszędzie gdzie znajduje takie ozdobne wyświetlanie daty dodania wpisu jest tylko dzień i miesiąc a nie udało mi się znaleźć nadpisania które pokazywało by także rok.