PDA

Zobacz pełną wersję : AUP usunąłem dwie reguły Kunena.Komunikat przy instalacji "taka reguła już istnieje"



max-301
10-08-2011, 10:22
Usunąłem (testowo) dwie reguły dodawania punktów dotyczące Kuneny (nowy post + odpowiedź). Przy próbie zainstalowania ponownego wyskakuje komunikat ze reguła już istnieje. Przejrzałym wszystkie i nie ma, poprzednie zostały usunięte.

Gdzie AUP trzyma informacje o regułach?? Jak instaluję plik XML to ten plik gdzieś powinien trafić po informacji. Przeszukałem (zgrubnie) folder AUP i nie znalazłem plików i czegoś rodzaju "zainstalowane reguły".

Jak przywrócić te usunięte- okazało się że miałem źle ustawioną integrację w Kunenie i dlatego nie działały. Nie chciałbym przeinstalowywać całego forum z oczywistych względów.

W załączeniu obrazek (z innego serwisu) o jakie reguły chodzi. Reguły gdzieś znalazłem na zagranicznych forach. Nie wiem czy są ok. Dlatego też kolejne pytanie czy z tego serwisu co je mam zainstalowane (prawdopodobnie razem z kuneną lub AUP) da się je jakoś przenieść na serwis gdzie je usunąłem.
4246


Rozwiązanie. Zainstalować ponownie AUP. ja tak zrobiłem i jest OK. Stare reguły z ustawieniami zostały a nowe czyli te co usunąłem poprzednio) zostały dodane. Oczywiście kopia wczesniej tak na wszelki wypadek. Do zamknięcia.