PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z forum



marciniwan007
11-08-2011, 09:52
Witam,
Od razu proszę o przeniesienie mojego tematu do innego działu jeśli ten jest nie odpowiedni.

Zainstalowałem joomla 1.7 , zainstalowałem spolszczenie. Chcę zrobić forum więc w tym celu szukałem jakichś dodatków i znalazłem dodatek "Kunena".
Zainstalowałem go , interfejs bardzo mi się podoba , jest przejrzyście itp , niestety mam problem.
Gdy w Kunena zmieniam szablon na "forumowy" domyślny ( Example Template (http://marciniwan007.mky.pl/administrator/index.php?option=com_kunena&task=editKTemplate&cid[]=example) ) to gdy przejdę do mojej strony jest na niej szablon domyślny z joomli i nie wiem co z tym zrobić.

Proszę o wszelką pomoc, może jakieś inne propozycje.

Przypomnę że chodzi i o zrobienie forum.

GOGOKOM
11-08-2011, 10:54
Sory ale nie kaman o co ci chodzi chcesz mieć tylko forum tak jak na tym forum czy chcesz mieć forum to ustaw komponent forum jako 1 w menu głównym pozostałe wyłącz i po problemie
najlepiej podaj link i opisz o co ci chodzi

marciniwan007
11-08-2011, 11:25
Nie wiem co jest nie jasne ale spróbuje wytłumaczyć jeszcze raz ;)

Więc chcę zrobić forum takie jak np te : www.se-mobile.pl

W tym celu zainstalowałem joomla 1.7 i moją stronę widać w ten sposób www.marciniwan007.mky.pl

Więc zainstalowałem komponent do joomli ( FORUM KUNENA )

I jak przechodzę do tego komponentu klikam w "szablony" i wybieram szablon . Problem jest w tym że jak wybiorę szablon , ustawię go jako domyślny to i tak on mi się nie wyświetla tylko ten domyślny z joomli .

GOGOKOM
11-08-2011, 11:32
ale ja nadal nie wiem gdzie masz forum bo tu http://www.marciniwan007.mky.pl/ go nie ma albo niedowidzę

---------- Post dodany o 10:32 ---------- Poprzedni post był o 10:28 ----------

napisałem ci co masz zrobić daj na PW dane do logowania i szykuj 20 zł na wsparcie naszego forum link na joomla.pl

marciniwan007
11-08-2011, 11:39
Dziwne bo ja widzę :

http://pictap.pl/image-D95A_4E43951A.jpg

A co do tego co zrobić to nie napisałeś tego jakoś dokładnie . Nie wiem za bardzo o co chodzi.

A Twój link nie działa

GOGOKOM
11-08-2011, 12:03
link poprawiony a ja nawet na tak dużym foto nie widzę gdzie masz forum sory ale musisz "palcem pokazać"

---------- Post dodany o 11:03 ---------- Poprzedni post był o 11:00 ----------

chcesz osiągnąć takie coś http://www.kunena.org/forum
jak tak to ci napisałem jak masz to zrobić

marciniwan007
11-08-2011, 12:08
Pokazałem STRONĘ .

GOGOKOM
11-08-2011, 15:27
A gdzie na niej masz forum daj hasło na PW i zacznij czytać wiki.joomla.pl bo twoja wiedza poraża a za pierwszą lekcję jak ci napisałem 20 zł na wsparcie forum i dla mnie temat zamknięty bo sory ale przyswajanie wiedzy przez ciebie nie jest na moją cierpliwość.
Zanim zadasz kolejne pytanie poczytaj bo nikt nie odpowiada na banały - sam się sobie dziwię że pisz kolejny już post w tym wątku bo admin powinien już dawno umieścić go w koszu.

---------- Post dodany o 14:27 ---------- Poprzedni post był o 11:16 ----------

No widzę że kolega poczytał ale jeszcze to nie to.
Proszę o skoszenie tego tematu bo nic nie wnosi a tylko zaśmieca forum.

marciniwan007
11-08-2011, 16:19
Posłuchaj, jeśli Ci ten temat nie odpowiada nie udzielaj się w nim. Forum jest od tego żeby pomagać . Za Twoją pomoc Ci dziękuję i nie musisz się już tu udzielać .
Przypomnij sobie jak to Ty miałeś podstawowe problemy 'ekspercie'.

GOGOKOM
11-08-2011, 16:33
Miałem owszem "ekspercie" ale poszedłem drogą wskazówek i czytałem co proponowali forumowicze. Temat poza śmieceniem nic nie wnosi, twoje problemy to podstawy, a teraz dochodzi jeszcze arogancja, nie moja wina że nie zrozumiałeś 2 postu w którym podałem ci rozwiązanie.
Byle tak dalej POZDRAWIAM.

zwiastun
11-08-2011, 16:44
@marciniwan007:
1. Jeśli chcesz mieć tylko forum, nie jest Ci potrzebny Joomla! Nie odpowiedziałeś na pytanie zadanie przez GOGOKOM-a w jego pierwszej odpowiedzi.
2. GOGOKOM podał Ci też juz dawno jasną odpowiedź: ustaw komponent forum jako 1 w menu głównym pozostałe wyłącz i po problemie
3. Porady dotyczące instalacji Kunena znajdziesz na www.wiki.joomla.pl