PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z tabelkami word



alexiatravel
11-08-2011, 14:04
Mam już niejednokrotnie powtarzający się problem z tabelkami wordowskimi, ktore wstawiam na stronę. Tabelki powodują, że strona wygląda tak http://alexiatravel.pl/portal/index.php/zwiedzanie--wypoczynek/samolotem/item/170-egipt-rejs-po-nilu-dary-nily-zwiedzanie-wypoczynek.html
Nie jest to pierwszy przypadek, mam 2-3 takie strony, których nie moge edytować w Joomli, gdyż witryna się wiesza i nic nie da się z tym zrobić.

Ma ktoś jakieś pomysły co z tym zrobic?

---------- Post dodany o 12:02 ---------- Poprzedni post był o 11:43 ----------

Joomla ma problem z otworzeniem obrazka, przynajmniej na tym się wiesza http://alexiatravel.pl/portal/plugins/editors/jce/tiny_mce/themes/advanced/img/icons.gif

---------- Post dodany o 12:04 ---------- Poprzedni post był o 12:02 ----------

Korzystam też z total comandera i chetnie moglabym ten obrazem usunac z serwera co byc pozwoliloby mi na otworzenie edytora i dokonczenie strony, ale nie wiem czy to nie uszkodzi edytora Joomli. No nie wiem, blagam o pomoc

zwiastun
11-08-2011, 14:10
Ale to jest Twój wybór. Masz dokładnie to, czego chcesz.
Word na pewno nie jest przeznaczony do generowania dokumentów www, choć to też potrafi. A starsze wydania Worda nie nadają się do tego zupełnie. Wklejasz tabelki z Worda = wklejasz bajzel z Microsoftu, który niszczy Twoją stronę.
Do wklejania z Worda służy specjalne narzędzie edytora.

Joomla! nie ma problemu z otwieraniem tego obrazka. Gdyby tak było, byłabyś jedną z tysięcy zgłaszających taki problem, a póki co jesteś pierwsza.

alexiatravel
11-08-2011, 14:16
dzięki za odpowiedź :) Orientujesz się jak się nazywa to specjalne narzedzie do edycji worda?
Mam świadomość, że zadaję być może dla wielu ludzi oczywiste pytania,ale to są moje początki z Joomlą i tworzeniem stron także jeśli posiadasz wiedzę, która mi pomoże to gorąca prośba o podzielenie się nią.
Z góry dziękuję

zwiastun
11-08-2011, 15:18
Mam świadomość - to narzędzie jest w standardowym edytorze, nazywa się Wklej z Worda, poznać je po ikonie z literką W. Nie sposób nie zauważyć, jeśli się napisało kilka artykułów.
Początki z Joomla zobowiązują do zapoznania się z podstawami obsługi i w najmniejszym stopniu nie są usprawiedliwieniem dla zadawania na forum banalnych pytań dotyczących podstaw obsługi.

alexiatravel
11-08-2011, 15:19
o rany troche kultury!!

zwiastun
11-08-2011, 15:22
O rany, może bez krzyków.
Kultura polega także na tym, aby nie nadużywać niczyjej uprzejmości. Nie wydaje Ci się?

alexiatravel
11-08-2011, 15:23
gdybym ja w ten sposob obslugiwała w swoim biurze klientów to dawno bym biznes zamknęła. Twoja postawa jest ponizej krytyki jak dla mnie. Koniec tematu