PDA

Zobacz pełną wersję : Jawards + CB TAB-Error: No language file could be loaded



max-301
11-08-2011, 22:21
Zainstalowałem wersję 1.1 plus plugin do CB ver. 06.
Instalacja obydwóch bez problemów jednak w Tabie Awards w profilu CB mam info poniższe.

Error: No language file could be loaded. Is the jAwards component properly installed?


Znalazłem jedynie wpis dotyczący innego dodatku tutaj (http://www.joomlapolis.com/forum/4-installation/6845-error-no-language-file-could-be-loaded) ale mój plik *php ma już wiersze poprawione (zgodne z tym co w podanym linku).

Poniżej fragment kodu z pliku cb.awardstab.php



function getDisplayTab($tab,$user,$ui) {
global $database,$mosConfig_live_site, $mosConfig_absolute_path, $mosConfig_lang;
// Language:
if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_jawards/language/".$mosConfig_lang.".php"))
include_once($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_jawards/language/".$mosConfig_lang.".php");
else if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_jawards/language/english.php"))
include_once($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_jawards/language/english.php");
else return "Error: No language file could be loaded. Is the jAwards component properly installed?";

Ma ktoś jakieś pomysły? Zmieniałem domyślny język usera na angielski, zrobiłem polskie pliki językowe, wrzuciłem zarówno do admina jak i ogólnego (zgodnie z tym gdzie były umieszczone pliki EN)

Dalej lipa.