PDA

Zobacz pełną wersję : LINUX!!!!



syriusz
17-11-2006, 16:56
Dajcie wersje instalatora na Linuxa. Bo ta co jest nie działa pod Wine.

stone
18-11-2006, 20:44
Po pierwsze czy możesz sprecyzować co konretnie Ci nie działa po winem?

Po druge z linuxem jest problem, bo go nie znam i nie wiem jak zrobić pod niego analogiczny instalator:)

szuman
19-11-2006, 05:35
jeśli nie masz Windowsa obok Linuxa, to przejdź się do znajomego albo do kafejki i tam sobie wypakuj z pliku .exe to, co ci pasuje i będziesz miał gotowy katalog instalacyjny, który możesz sobie spakowac w zip i wysłać pocztą. Zanim wrócisz do domu, on już będzie na ciebie czekał. Bo chyba nie potrzebujesz co kwadrans instalować PE?

Wszystko z czasem... nie od razu knajpy pobudowali

zwiastun
19-11-2006, 08:58
Ale tu trzeba troszkę wyższej szkoły jazdy.
1. Zainstalować czysty Joomla.
2. Przesłąć na serwer wszystkie pozostałe skrypty (katalogi komponentów, skrypty modułów, dodatków).
3. Wykonać kwerendy zebrane w plikach sql, z tym że:
a) przed wywołąniem zapytań najpewniej trzeba dokonać wymiany przyrostka tabel bazy danych NA INNY niż ten, jaki ustalisz w czystej instalacji
b) po - trzeba zmienić nazwę przyrostka bazy danych w pliku konfiguracyjnym (albo nazwę bazy danych, jeśłi zrobisz to w odrębnej bazie)

Resztę dojasni ewentualnie stone, bo nie wiem dokłądnie, jak jest rozwiązana kwestia kwerend w Bazie.
Na marginesie: Syriusz pisał, że nie działa mu pod wine, a nie pod windowsami. Wine to emulator windowsów w Linuksie

stone
19-11-2006, 12:17
Na marginesie: Syriusz pisał, że nie działa mu pod wine, a nie pod windowsami. Wine to emulator windowsów w Linuksie

Tego nie wychwyciłem. Tym bardziej nie jestem w stanie pomóc. Natomiast mogę Ci przygotać już paczkę instalacyjną Joomli z wybranymi przez ciebie dodatkami (oczywiście tymi które są obecnie w PE) gotową do wgrania i instalacji na serwerze