PDA

Zobacz pełną wersję : Opis portalu turystycznego.



qtlet
12-08-2011, 07:51
Witam,
Jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej. Temat pracy jest z bazami danymi i turystyką. Promotor zadał mi ,żebym napisał jeden rozdział, który jest zatytułowany: Opis portali (turystycznych).

Pytanie jest do Was jak wy rozumiecie opis portali (turystycznych).?
- Ich funcjonalności. ?
- itp.

Promotor powiedział ,że opis ma być od strony inżynierskiej.

Czy to chodzi o to: że jeżeli na danej stronie są oferty oferty TOP 10. To ja rozumiem,że każda oferta w bazie danych ma swój licznik wyświetleń. I w tej zakładce (top 10) znajdują się oferty z największą ilością wyświetleń.
Czy mniej więcej tak to rozumiecie jak ja?

Proszę o waszą odpowiedź.
Z góry dziękuję.

PeFik
12-08-2011, 08:27
Puk Puk, czy aby kolega forum nie pomylił?

Swoją drogą, czemu nei zapytasz u źródła każdy może ów temat inaczej rozumieć, owszem nasuwa się skojareznie z funkcjonalnościami tego typu serwisów.

qtlet
12-08-2011, 09:11
Żaden inny rozdział mi nie pasował aby podzielić się z Wami moim pytaniem. No może rozdział RÓŻNE. Dlaczego to forum bo tu mogę znaleźć programistów ,informatyków itp.
Spotkałem się z moim promotorem i podzieliłem się moim problemem, że nie rozumiem do końca pyt. (opis portalu). Niestety nie do końca zrozumiałem jego intencje.
Zwróciłem się do Was na tym forum, z moim pytaniem.
Jeśli moje pytanie nie pasuje na tym forum proszę go zignorować.

pozdrawiam

R69
12-08-2011, 11:04
Moim zdaniem taki opis powinien zawierać najważniejsze części serwisu turystycznego, czyli tak jak napisałeś np oferty TOP 10 (oferty miesiąca) - opis na jakiej podstawie są wybierane. Wyszukiwarka noclegów/hoteli. Galeria zdjęć, wyświetlająca losowo obrazy itd.