PDA

Zobacz pełną wersję : Wydarzyło się w przeszłości... - komponent lub moduł



Madleine
17-11-2006, 22:59
Potrzebuję modułu, który wyświetlałby informacje na dany dzień z wydarzeń przeszłych np. pierwszego września taki: "1939 - Wybuch II wojny światowej", lub ".... lat temu wybuchła II wojna światowa"
Gdzieś na stronie joomli wyczytałam, że jest taka możliwość ale nie mogę znaleźć odpowiedniego komponentu. Proszę o pomoc. Może ktoś wie, jak się nazywa lub/i gdzie go znaleźć.

zwiastun
17-11-2006, 23:03
TDIH Today in History. Kiedyś publikowałem polską wersję dla Mambo. Wersji 2.0 nie udało mi się spolonizować. Próbowałem ją bezskutecznie pobrać ze strony autora.

Madleine
17-11-2006, 23:09
Dzięki Zwiastun. Teraz tylko mam inny problem: jak zdobyć ten komponent. Ale nic, kto szuka ten znajdzie... jakby ktoś miał to proszę o znak (ewentualnie wiedział gdzie jest albo znał jakiś inny)
Znalazłam i już mam, ale sam komponent, który wyświetla wydarzenia na dany dzień (tak jak wyświetla się np. imieniny). Czy ktoś umie do tego komponentu zrobić moduł, który by wyświetlał wydarzenia które były w danym dniu w przeszłości? Pewnie się da, tylko jak... Ja tymczasem bawię się w spolszczenie komponentu.

Dylek
18-11-2006, 00:27
A tutaj (http://mambo.webraydian.com/content/view/96/38/) zerkałaś?

Madleine
18-11-2006, 12:20
Tak, widziałam tą stronę. Komponent znalazłam z innej strony. Na tej jest moduł, ale nie mogę go ściągnąć w żaden sposób. Może ktoś mi pomóc?

szuman
18-11-2006, 17:12
to to, co?

wk44
16-02-2007, 09:38
Mam wersje 1.3 tego komponentu.
Wyswietla mi nazwy miesiecy po angielsku. Wyedytowalem pliki php zamieniajac language na polish, a nawet w pliku english.php pozmienialem nazwy miesiecy na polskie. I nic, nadal wyswietla nazwy po angielsku. Wszystko inne jest po polsku.