PDA

Zobacz pełną wersję : www.kurier-powiatu.pl i wasza ocena



freeriders
15-08-2011, 19:44
Witam.

Przedstawiam Wam moją stronę (serwis). Buduję go od lutego 2011. Kosztował trochę kasy i nieprzespanych nocy - to mój trzeci etat. Radzę sobie jak mogę, nie rzadko z pomocą tego forum, na którym już nieraz znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zdaję sobie sprawę, że serwis wymaga jeszcze pracy. Chciałem się tylko zapoznać z Waszymi sugestiami. Adres strony: www.kurier-powiatu.pl

pozdrawiam.

palyga007
15-08-2011, 22:17
To tak może delikatnie na początek.

Fatalne menu górne.. po najechaniu zamienia się na pomarańczowe i czcionka staje się totalnie nieczytelna.

Gall Anonim
16-08-2011, 09:43
Szczerze,
Moja subiektywna ocena:
oko się gubi
dzika ilość reklam (nawet google ads standardowo blokuje swoje reklamy gdy jest bodajże więcej niż trzy na stronie)
strona jest stanowczo za długa - nie cierpię przewijania powyżej długości ekranu razy dwa.
skaczący banner - po pierwsze nieczytelny, po drugie irytujący - proponuję usiądź przed witryną i popatrz na nią przez trzy minuty z zegarkiem w ręku
Pzdr

PeFik
16-08-2011, 09:50
Nie rozumiem grupy docelowej, bo na stronie 70% zajmują reklamy, chyba nie takie powinny być proporcje dobrej strony internetowej.
Zbyt duża ilość bannerów powoduje, że górna część strony wolno się ładuje i ...
Nic szczególnego.

kodhtml
16-08-2011, 11:21
Do tego mnóstwo skryptów i styli, dwie biblioteki js (mootools i jquery), brak kompresji, zbyt dużo animowanych elementów na stronie - pomijając przytoczone wyżej kwestie, dobrze byłoby obyś "odchudził" stronę.

GOGOKOM
16-08-2011, 11:37
Profesjonalny serwis a pocztę ma na wp.pl?
Strona nastawiona na zarabianie nie informowanie a chyba założenie było inne. Chyba.
Cennik reklam to raczej umieść gdzieś na dole bo w takiej formie to widać od razu że chcesz zarabiać nie informować, poza tym w cenniku mogłeś wyłączyć resztę informacji bo jak już pisali koledzy wyżej poprzez natłok jest to nie czytelne.
Niektóre info wchodzą na logo góra lewa strona.
TWOJA STRONA WAŻY PRAWIE 7 MB - chyba przesadziłeś jeszcze w tych czasach nie każdy ma bardzo szybki internet.

PeFik
16-08-2011, 11:52
Ogólnie --- teraz ludzik się cieszy bo wzrosły mu statystyki odpowiedzialności, hehehe.

freeriders
17-08-2011, 11:01
Dzięki za konstruktywną krytykę. Zgadzam się, że strona nie jest dopracowana i że dużo waży - to na pewno muszę poprawić. Pozdrawiam wszystki. Do zobaczenia następnym razem.

ps. nie ma się z czego cieszyć bo jeszcze dużo pracy mnie czeka, oglądalność jeszcze daleka do tej założonej.

GOGOKOM
17-08-2011, 11:47
No właśnie schowaj ten licznik bo o czym ma on świadczyć że ci co zapłacili są oglądani, zobacz konkurencję tematyczną nikt nie chwali się dokładną oglądalnością bo po co pokazywać małą popularność.