PDA

Zobacz pełną wersję : Płeć - Integracja Kunena i CB



max-301
16-08-2011, 15:52
jak na Boga zintegrować ikonki widoczne w forum kuneny (płeć, miejsce, strona) z CB??


Włączyłem w Kunenie integrację z CB, zdefiniowałem pola cb_płeć (także cb_gender) ale za chiny w Kunenie nie widzę ikonek. Mam zawsze pleć:nieznana i domyślna ikona. To samo dla Miejsca i Strony.

NA domyślnym szablonie Kuneny także nie działa. Popatrzyłem wpisy na forach Kuneny i CB i niby wszystko pięknie. Ale ja chyba lekko niekumaty jestem. W jakim pliku (kunena lub CB) są odniesienia do pola dotyczącego płci (w profilu CB a nie profilu Kuneny bo ten wyłączyłem). Jak włączę profil Kuneny to wszystko jest fajnie ale ja chcę profil CB.

Czy któryś z kolegów łopatą mi wytłumaczy co i gdzie mam ustawić żeby to chodziło??

gri1989
15-11-2011, 15:23
Witam. Dołączam się do pytania.. Ja u siebie wcześniej korzystałem z dwóch profili i każdy musiał po rejestracji uzupełniać je dwa razy (osobno dla CB i osobno dla Kunena). Z uwagi na to że odstraszało to użytkowników od mojej witryny, wyłączyłem profil kuneny. Użytkownicy którzy zarejestrowali się do czasu gdy miałem włączony profil kuneny i uzupełnili w nim dane są wyświetlani na forum tak jak bym sobie tego życzył, natomiast Ci którzy zarejestrowali się po wyłączeniu profilu kuneny nie posiadają na forum żadnych informacji poza podpisem forum i awatarem ;/