PDA

Zobacz pełną wersję : expose i ftp



hokkapa
18-11-2006, 13:50
Mam problem z galerią expose. Tak jak u niektórych po wpisaniu hasła nie mogę się zalogować ale już się doczytałam jak to ominąć. Ściągnęłam Album Manager i zainstalowałam, przeniosłam folder expose przez ftp na dysk i edytowałam galerię. Niestety po zapisaniu jej i próbie wysłania tego folderu spowrotem na serwer występują błędy i galeria w rezultacie nie pojawia się na stronie. Jeżeli ktoś wie gdzie mogę popełniać błąd to proszę o pomoc. Dodam, że jestem zielona i proszę o używanie bardzo prostego słownictwa :)

stone
18-11-2006, 22:50
Po pierwsze proszę podać jakie to błędy. Domyślam się że może chodzić o prawa dostępuj do plików. W taki przypadku użyj komponentu joomlaexplorer aby zmienic chmod plików exspose na 777, wtedy bedziesz mogla je nadpisac po przez ftp

Edit: jest nowa wersja galerii z poprawionym znacznie adminem, powinna Ci lepiej działać, nie wiedziałem czy jest już jej tłumaczenie, ale plik językowy powinien być generlanie zgodny

hokkapa
19-11-2006, 14:44
Rzeczywiście chodziło o te "777". Dziękuję bardzo! Galeria już chodzi :) A gdzie mogę znaleźć nową wersję? Aha, mam jeszcze jedno pytanie. Czy w tej galerii można oceniać zdjęcia i komentować?