PDA

Zobacz pełną wersję : Pony gallery



ajma
09-01-2006, 12:39
Zainstalowałem komponent pony gallery.
Nastepnie poprzez menu Zobacz kategorie założyłem nową kategorie, następnie poprzez Wczytaj obrazki wczytałem dwie fotki (z zaznaczoną obcją miniaturek) sparawdziłem w odpowiednich folderach są te fotografie i miniatury - no i co dalej. Chciałbym przypisac te fotografie do kategori -ale jak? Wchodze do Zobacz obrazki a tam nic nie ma - nie rozumiem tego. Co mam zrobić?
Za pomoc z góry dziękuję
P.S. Jak zrobić żeby komponent był po polsku (wgrałem wersje 1.12 PL)

Darek Jedi
06-03-2006, 00:55
Witam!
Mam podobny problem. Zalozylem kategorie, wczytalem obrazki ale ich nie widac na stronie.
Bardzo prosze o pomoc.
adrs: www.starwars.xon.pl/cms/ (http://www.starwars.xon.pl/cms/)

danieladrianka
06-03-2006, 01:40
a może by tak w "zobacz obrazki" wybrać taki przycisk "NEW" potem z listy na dole wybrać właśnie wczytany obrazek przypisać do jakiejś kategorii i zapisać

Zwykle to pomaga ;)

@ajma - skoro wgrałeś polską wersję to ona powinna automatycznie być po polsku, no chyba że masz joomle w oryginale ;) bo ponny przyjmuje domyślny język ustawiony w joomla ;)
pozatym proponuje używać ponny 1.05pl

dzynek
20-11-2006, 13:36
Wielkie dzięki .. tyle klikałem ...kombinowałem ... się denerwowałem i nie mogłem na to wpaść ... wielkie dzięki !!! :) Teżto miałem ... :rolleyes:

kaszczor
13-12-2006, 12:27
A ja mam trochę inny problem, chociaż podobny do poprzednich z tego wątku. Stworzyłem dwie kategorie, ale z poziomu zwykłego użytkownika w ogóle ich nie widać. Ktoś może wie dlaczego i jak sobie z tym poradzić? Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

dzynek
15-12-2006, 03:01
Sprawdź czy jest on OPUBLIKOWANY w ZARZĄDZANIU KATEGORIAMI w PONYGALLERY ;)

Jak jest czerwony krzyżyk przy nazwie kategori to kliknij na nim a zmieni się w zieloną fajeczkę.

Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam :)

kaszczor
15-12-2006, 08:14
Sprawdź czy jest on OPUBLIKOWANY w ZARZĄDZANIU KATEGORIAMI w PONYGALLERY ;)

Jak jest czerwony krzyżyk przy nazwie kategori to kliknij na nim a zmieni się w zieloną fajeczkę.

Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam :)Nie pomogłeś, niestety. Jest tam bowiem czerwony krzyżyk, którego jednak nijak nie da się zamienić na zielonego "ptaszka". Jak klikam na ten czerwony krzyżyk, to pojawia mi się okienko "JavaScript" z komunikatem: "Select an item to publish". Klikam tam na "OK" i wszystko wraca do poprzedniego stanu. I tak oto w żaden sposób nie mogę opublikować tej kategorii.

kviat
08-02-2007, 16:02
Nie pomogłeś, niestety. Jest tam bowiem czerwony krzyżyk, którego jednak nijak nie da się zamienić na zielonego "ptaszka". Jak klikam na ten czerwony krzyżyk, to pojawia mi się okienko "JavaScript" z komunikatem: "Select an item to publish". Klikam tam na "OK" i wszystko wraca do poprzedniego stanu. I tak oto w żaden sposób nie mogę opublikować tej kategorii.

Zrób najpierw "Select an item to publish" (zaznacz po lewej stronie nazwy kategorii) i dopiero wtedy kliknij na "opublikuj".
Może to zadziała.

kaszczor
08-02-2007, 17:01
Zrób najpierw "Select an item to publish" (zaznacz po lewej stronie nazwy kategorii) i dopiero wtedy kliknij na "opublikuj".
Może to zadziała.Tak właśnie robię i nic to nie daje, niestety. Szkoda mi już nerwów na tak badziewny, niedziałający w ogóle komponent.

erafaelmi
09-03-2007, 01:19
Niekiedy trzeba wejść w dany link komponentu czy modułu zaznaczyć w nazwie Opublikowany opcję na Tak i zapisać - wówczas powinien zostać opublikowany.

kaszczor
09-03-2007, 08:32
Niekiedy trzeba wejść w dany link komponentu czy modułu zaznaczyć w nazwie Opublikowany opcję na Tak i zapisać - wówczas powinien zostać opublikowany.Powinien, ale nie jest. Ale przecież o tym ja już napisałem powyżej. Wystarczyło tylko przeczytać i już zaoszczędziłbyś trochę czasu ze swojego życia.