PDA

Zobacz pełną wersję : JCE 2.0.10 - edytor nie działa w Joomli 1.7



eastdesign
20-08-2011, 17:10
Witam.

Zainstalowałem komponent JCE 2.0.10 w Joomli 1.7, instalacja przebiegła pomyślnie. W konfiguracji globalnej witryny ustawiłem edytor na JCE - niestety, nie działa.

Co najdziwniejsze, nie działa żadne przełączenie edytora. Cały czas jest tylko tinymce.

Koleja dziwna sprawa to to, że po zmianie edytora i zapisaniu w pliku konfiguracyjnym w polu public $editor wszystko jest ok, ale gdy wejdziemy do pliku konfiguracyjnego od strony witryny tj. Witryna - Info o sys. - plik konfig. to cały czas jest tinymce.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem.

Czekam na jakąś odpowiedź.
Pozdrawiam.



Przyczyną problemu jest domyślne ustawienie edytora u użytkownika. Należy wejść w użytkownicy - super user i zmienić edytor na JCE bądź globalnie.

Problem rozwiązany, jednak w Operze edytor nie wyświetla sie, w MF jest wszystko ok.

PS. Czy jest może juz spolszczenie do tej wersji ?

zwiastun
22-08-2011, 11:26
Spolszczenie: Jest w zasadzi przygotowane, ale z jakichś niezrozumiałych względów nie chce zadziałać. Ze względu na inne ważne sprawy, trzeba będzie jeszcze trochę na publikację poczekać.

danieladrianka
22-08-2011, 18:06
Spolszczenie: Jest w zasadzi przygotowane, ale z jakichś niezrozumiałych względów nie chce zadziałać. Ze względu na inne ważne sprawy, trzeba będzie jeszcze trochę na publikację poczekać.
A ja od kilku dni powoli tłumaczę, a tu niespodzianka ;)
@Zwiastun jeśli możesz to podeślij a ja zerknę czemu nie działa i może uda się naprawić. Będzie szybciej .

zwiastun
22-08-2011, 18:18
A to wszystko przez brak komunikacji. Sugeruję, by w każdym przypadku, gdy cos ma swoje wcześniejsze tłumaczenie, kontaktować się wcześniej z autorem tłumaczenia. Nie będzie niespodzianek.
Podeślę, ale dopiero jutro, dziś wysiadam.

danieladrianka
22-08-2011, 18:41
ok. moja wina......
poprawię się hehe
ok czekam

zwiastun
23-08-2011, 16:50
Błąd się odnalazł :) (dwa brakujące cudzysłowy)

PeFik
23-08-2011, 20:35
i teraz działa tak? Zatem jest szansa na publikacje?

zwiastun
26-08-2011, 14:35
Tak, chwilowo nie mam czasu na dokładny przegląd, a ponieważ jest trochę nowych deklaracji, trzeba to jeszcze dokładnie pooglądać