PDA

Zobacz pełną wersję : Problem związany ze stylem w joomla 1.7



Ombrinho
22-08-2011, 12:04
Witam wszystkich forumowiczów

Poprawna instalacja
Witam wszystkich forumowiczów, mam problem odnośnie joomli 1.7, zainstalowałem ją niedawno i zacząłem się bawić w trakcie tej zabawy usunąłem menu główne którego usunąć nie powinienem, oczywiście wyskoczył mi błąd 404, przy pomocy forum jakoś sobie poradziłem z tym jednak zniknął mi styl strony mam sam panel logowania na stronie głównej, dlatego mam pytanie jak przywrócić albo wgrać szablon ??????

Dziekuję i pozdrawiam
Grzesiek

zwiastun
22-08-2011, 12:12
Ja wiem, że to już druga reakcja inna niż oczekujesz. Temat, powiedzmy, jest już czytelniejszy. Ale tekst - nie. W języku polskim są odpowiednie znaki interpunkcyjne, wielkie litery na początku zdania. Proszę o więcej staranności. To jest publiczne forum.
Na marginesie: Zepsułeś, zainstaluj raz jeszcze, po co kombinować.

Ombrinho
22-08-2011, 12:16
Jeżeli chodzi o menu główne to utworzyłem od nowa wg. wskazówek jakie przeczytałem na forum, tylko właśnie pozostaje ten jeden aspekt dotyczący stylu. Ponowna instalacja to na razie ostateczność, jeżeli nic się już nie da zrobić to reinstalacji dokonam, jednak wcześniej właśnie chciałbym się upewnić

zwiastun
22-08-2011, 12:19
Dlaczego ostateczność. To najprostsze, co możesz zrobić. Coś uszkodziłeś nieopatrznie, doszukiwanie się rozwiazania zajmie Ci więcej niż ponowna instalacja i ewentualne przeniesienie ze starej witryny treści, których pewno za wiele jeszcze nie masz.

Ombrinho
22-08-2011, 12:35
Dobra poradziłem sobie, dzięki za motywacje:DD i przepraszam za poprzedni temat