PDA

Zobacz pełną wersję : url



mayl
19-11-2006, 09:53
Prosze zerknąc na zdjecie:
http://portal-ktj.ovh.org/images/print.JPG

nie moge zrobic linka;/ dlaczego to nie wiem bo jak zaznaczam tekst i podaje URL to normalnie dziala a jak robie tak samo przy zdjeciu to nie dziala;/ jak sobie z tym poradzic?? pozdrawam

stone
19-11-2006, 12:11
Pod jaką przeglądraką występuje problem?
Jest też szansa że Twój edytor nie radzi sobie z podlinkowanie obrazków.
Może wypróbuj JCE http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,181/

mayl
19-11-2006, 12:19
po sciagnieciu plikow wystarczy je wrzycic do folderu joomli o nazwie EDYTOR ?? i juz bede mial inny niz ten standardowy edytor??

stone
19-11-2006, 12:59
Musisz to zainstalować, w paczce pownien być komponent i bot

mayl
21-11-2006, 16:32
zaistalowalem i takie bledy wyskakuja;/

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home/p/o/r/portal-ktj/www/administrator/components/com_jce/plugins/plugins.class.php in /home/p/o/r/portal-ktj/www/mambots/editors/jce.php on line 38

Warning: require_once(/home/p/o/r/portal-ktj/www/administrator/components/com_jce/plugins/plugins.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/p/o/r/portal-ktj/www/mambots/editors/jce.php on line 38

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/p/o/r/portal-ktj/www/administrator/components/com_jce/plugins/plugins.class.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/p/o/r/portal-ktj/www/mambots/editors/jce.php on line 38

Viking
21-11-2006, 17:12
1. Poczytaj więcej o Joomla!
2. Czytaj odpowiedzi na swoje posty
3. Przeczytaj to co jest w stopce moich postów (szczególnie o tytułowaniu wątków)
4. Poczytaj na forum ovh o problemach z tym serwerem i Joomla! - szczególnie to co pisze "bbi" (ovh nie spełnia wymagań Joomla! ale przy zachowaniu ostrożności wielu problemów można uniknąć)

mayl
21-11-2006, 18:27
Zatem mam takie pytanie:)Jaki server darmowy nie ma problemów z joomla??

Viking
21-11-2006, 19:23
Nie wiem - zawsze miałem jakieś problemy z darmowymi hostami - prędzej czy później - więc od jakiegoś czasu nie używam. Czas oszczędzony w ten sposób pokrywa mi z nawiązką koszty hostingu.

mayl
21-11-2006, 19:29
Ok w takim razie skoro Pan tak mowi to prosze podac jakiegos taniego dostawce hostingu zgodnego z joomla :).Pozdrawiam!