PDA

Zobacz pełną wersję : Temat -artykułu - pogrubiony



radekszy25
24-08-2011, 12:49
Witam Was , nie wiem czy to proste czy trudne pytanie , ale nie umiem sobie poradzić z rozgruzieniem tematu.

Mianowicie chciałbym aby każdy temat kóry jest wyświetlany , był wyświetlany pogrubionym tekstem .

Znacie odpowiedź to napiszcię

Dzięks !!

zwiastun
24-08-2011, 13:09
Pytanie proste, odpowiedź trudna. Jak Ty "rozgryzasz" ten temat? Bo całość sprowadza się do odkrycia, jakimi znacznikami w Twoim szablonie opisywane są tytuły artykułów, a następnie zapisanie odpowiedniej reguły formatującej te tytuły w arkuszu CSS. Pomocnym może być Firebug. Albo link do strony, to ktoś Ci podpowie.

radekszy25
24-08-2011, 14:11
Znalazłem znacznik CSS odpowiedzialny za powiększenie czcionki w nagłówku , ale mam kolejny problem mianowicie zwiększając czcionkę nie zwiększa sie obszar w którym jest pokazywana na stronie czyli w skrócie ucina mi litery np yj , może ktoś wie czy to tez reguluje CSS czy może szablon php

zwiastun
24-08-2011, 14:23
Podaj adres strony. to są wszystko kwestie regulowane przez css

radekszy25
24-08-2011, 14:28
Strona jest intranetowa więc i tak sie do niej nie dostaniesz , ale korzystamo z joomla 1.5 i szablonurhuk_milkyway - standardowego w joomla dostępnego.

zwiastun
24-08-2011, 14:49
Rzecz w tym, ze niezbyt rozumiem, o czym piszesz.
Żeby dokonywać zmian w CSS, trzeba podstawy CSS znać. Być może masz gdzieś zadeklarowane white-space: nowrap;, być może stosujesz pochylone pismo dla nagłówków, trudno zgadywać.