PDA

Zobacz pełną wersję : problem z dodawaniem artykułu.



zaxxx
24-08-2011, 16:12
witam
mam problem z dodaniem artykułu od frontu po zalogowaniu jako administrator. Po kliknięciu w link Dodaj artykuł jak to zawsze robiłem, otwiera się edytor, dodaję artykuł i po zapisaniu otwiera się tylko białą strona w FF a w Google błąd że nie ma takiej strony. Artykuł ogólnie zostaje dodany ale zastanawia mnie to co mogło się zepsuć i nie potrafię zdiagnozować gdzie jest problem, może ktoś ma jakiś pomysł ??

Pozdro

pikaska
04-09-2011, 01:15
O super, a ja mam jeszcze gorzej: Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.
Takie hasło mnie spotyka po dodaniu przycisku Dodaj artykuł. Ustawienie mam na powszechne, chcę aby każdy mógł dodać, może wiesz o co chodzi?

zwiastun
04-09-2011, 02:43
@zaxxx: możliwe, że jest jakiś konflikt javascript - nie sposób zgadywać
@pikaska: artykułów nie może dodawać każdy zalogowany. Mogą dodawać tylko osoby z grup, które są do tego uprawnione

pikaska
16-09-2011, 00:07
@zaxxx: możliwe, że jest jakiś konflikt javascript - nie sposób zgadywać
@pikaska: artykułów nie może dodawać każdy zalogowany. Mogą dodawać tylko osoby z grup, które są do tego uprawnione
Jak więc mogę uprawnić do tego takie osoby? Myślałam, że jeśli utworzę konto dla jednej osoby (zarejestrowanego) i w "Dodaj artykuł" oznaczę w opcjach. że tylko rejestrowani mogą dodawać art. to będzie ok... ale nie jest, więc na pewno dalej źle to robię. Proszę o podpowiedź, z góry dziękuję.

Bazyl
16-09-2011, 00:13
Witam,

Artykuły - standardowo - można dodawać począwszy od autora.

zaxxx
27-09-2011, 22:56
@zaxxx: możliwe, że jest jakiś konflikt javascript - nie sposób zgadywać

Troszke mnie tu nie było ale problem nadal jest.. a więc, pewnie znając życie konfliktują jakieś moduły... czy w takim razie powyłączać wszystkie moduły i wtedy próbować dodawać arty, czy można jakoś dojść co z tą javą ??
Pozdrawiam