PDA

Zobacz pełną wersję : Szukanie wg. autorów



sandaniele
19-11-2006, 15:23
Witam,

od kilku tygodni borykam się z koniecznością wzbogacenia wyszukiwarki o dodatkowy dropdown z autorami. Zainstalowałem już search_hack dzięki któremu mogę przeszukiwać zawartość wg. kategorii, chciałbym jednak mieć także możliwość szukania po autorach artykułów. W teorii jest to banalne - trzeba dodać listę rozwijalną prezentującą wszystkich autorów z bazy a samo wyszukiwanie powinno prezentować treści z przypisanym ID wybranego autora.
Fakt teoria prosta, tylko jak to zrobić? Jeśli ktokolwiek rozwiązał już ten problem lub ma chociaż pomysł jak się do tego zabrać, to będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam
Sandaniele

kamilian
30-12-2007, 19:38
odswierzam, czy udało Ci się zrobić wyszukiwarke do joomla która jest w stanie znaleźc autorów/userów

sandaniele
30-12-2007, 21:45
Witaj,
tak udało mi się coś takiego poczynić (patrz: http://www.swiat-szkla.pl/index.php?option=com_search&Itemid=87), problem w tym że zrobiłem to prawie dwa lata temu i musiałbym trochę pogrzebać aby kody źródłowe odnaleźć.
Jeśli sobie nie poradzisz to daj znać na priv - wówczas poszukam ale to już w nowym roku :)