PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z umieszczeniem kodu w artykule



haker_94wz
25-08-2011, 16:45
Witam!

Chciałem umieścić kod html w artykule, lecz nie wyświetla się on poprawnie. Gdy chcę wyświetlić taką linijkę <a href="www.costam.com"> to wyświetla mi się w artykule <a href="www./costam.com">. Niepotrzebny jest ten ukośnik i chciałbym go usunąć. W kodzie artykułu jest napisane tak &lt;a href="www.costam.com"&gt; także nie ma w kodzie tego ukośnika a on się jednak pojawia. Sprawdzałem nawet w bazie, ale tam także brak jest tego ukośnika. Próbowałem rożnych podświetlaczy kodu, ale w każdym jest to samo. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

zwiastun
25-08-2011, 17:18
wpisz &lt;

haker_94wz
25-08-2011, 19:28
A w którym miejscu to dodać? :) przed costam? &lt;a href="&lt;a href="www.costam.com"&gt;www.costam.com"&gt; ?? bo tak nie działa też, ale zauwazylem ze jak usuwam cudzyslowia to nie ten ukosnik znika. Moze to cos pomoze

haker_94wz
27-08-2011, 17:42
zwiastun odpowiesz?

zwiastun
27-08-2011, 18:25
A co mam Ci odpowiedzieć? Ja wpisuję i działa. Jak Ty to robisz, ze nie działa, nie wiem. Co znaczy kod &lt; i &gt; też Ci chyba objaśniać nie muszę, bo to łatwo sprawdzić.
Natomiast adres w kodzie należy poprzedzić protokołem http://, ale to inna kwestia.