PDA

Zobacz pełną wersję : Indywidualny artykuł dla użytkownika



haker_94wz
25-08-2011, 17:44
Witam!

Chciałbym stworzyć indywidualny artykuł dla każdego z osobna użytkownika, tzn. każdy użytkownik ma swój własny artykuł z zawartymi tam indywidualnymi danymi. Sprawdzałem dodatek Core Design Access Text plugin, ale tam można tylko wyświetlić inny tekst dla konkretnego użytkownika, a inny dla wszystkich innych. Mi by bardziej chodziło o to, aby w menu po zalogowaniu był odnośnik do poszczególnego artykułu w zależności od użytkownika, tzn. jeżeli to jest użytkownik np. admin to przekieruj do artykułu 1 a jeżeli jakiś inny to do artykułu 2. Ale, żeby to wszystko było w tylko jednym przycisku w menu, a nie każdy przycisk do innego artykułu. Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi. I jeszcze dodam, że nie chodzi mi o tworzenie żadnych grup, bo takto każdy osobny użytkownik musiałby mieć własną grupę. Jeżeli ktoś ma pomysł na dodatek to proszę o pomoc.

Pozdrawiam

haker_94wz
27-08-2011, 17:41
Odświeżam temat - pomoże ktoś?

Tabum
29-08-2011, 07:21
Mógłbyś trochę to rozjaśnić i napisać o jakich indywidualnych danych piszesz ? Co ma konkretnie znajdować się w tym artykule? Być może do tego co chcesz zrobić wystarczy komponent typu CCK, ale potrzeba więcej informacji.

haker_94wz
29-08-2011, 11:28
Witam. Ja chcialem wogule zalozyc system platnosci za abonamenty na mojej stronie, ale niestety ta strona platnosci ktora mnie interesuje nie znajduje sie w zadnym dodatku, dlatego narazie szukam takiego zastepczego srodka. Ludzie beda wplacac pieniadze poprzez link, a ja sam bede im dawal i odbieral rangi do poszczegolnej czesci strony. Z zwiazku z tym chcialbym zrobic artykul twoje abonamenty, w ktorym kazdemu uzytkownikowi bym pisal od kiedy do kiedy ma abonament itp. Ja nie bede mial za duzo tych uzytkownikow takze mysle ze narazie sobie poradze sam bez zadnego automatu. Tylko wlasnie chodzi o to, aby ten artykul kazdy uzytkownik mial swoj bo wiadomo abonament ma kazdy inny. Czy jest wogule taka mozliwosc? Z gory dzieki za pomoc.