PDA

Zobacz pełną wersję : Płatny dostęp



mniam
20-11-2006, 10:34
Witam...
Od niedawna bawie sie joomla, chcialbym zrobic serwis do ktorego dostep bylby platny... zainstalowalem sobie VirtueMart i modul do Allpay.pl ... nie moge znalesc nigdzie info jak poprzestawiac joomla, co zrobic... zeby uzytkownik ktory sie chce dostac do mojego serwisu, musial wniesc oplate i dopiero pozniej otrzymac majla z linkiem potwierdzajacym... przekopalem to forum i nie znalazlem nic na ten temat... wiec bylbym dzwieczny za podpowiedz, domyslam sie ze jest to mozliwe... ale nie bardzo wiem jak.. a nie chcialbym czegos zmascic w tym co juz zrobilem...

Z gory dzieki za wszelka pomoc... Pozdrawiam... Leszek

am123
28-11-2006, 22:30
Robi się to całkiem inaczej... niepotrzebny tutaj sklep z modułem płatności tylko podpięcie płatności pod rejestrację lub zrobienie płatności np za utworzenie konta - z okresem ważności... w przypadku zainteresowania kontaktuj się...

Ven2ra
30-12-2007, 03:29
Robi się to całkiem inaczej... niepotrzebny tutaj sklep z modułem płatności tylko podpięcie płatności pod rejestrację lub zrobienie płatności np za utworzenie konta - z okresem ważności... w przypadku zainteresowania kontaktuj się...

Witam. To co piszesz bardzo mnie zaciekawiło. Właśnie tego szukam. płatna rejestracja daje większe możliwości userowi.
mogę prosić jakieś szczegóły?
tu na forum lub gg.11422827

pozdrawiam

paffcio
01-08-2008, 22:43
Szukam właśnie osoby która by wykonała taką rzecz: za rejestracje w joomli na dany okres się płaci... płatności zintegrowane
oferty na ppotemkowski (małpa - at - @) gmail.com