PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją komponentów w joomla 1.7



mskoczek
27-08-2011, 22:22
Witam wszystkich serdecznie mam problem jak wielu innych czyli problem z zainstalowanie komponentów, dodatków czy modułów chmody wszędzie na 755 wszystko sprawdziłem. Teoretycznie nie powinno nic się dziać serwer mam vel.pl używałem go od kilku lat na strony testowe i zawsze było ok. Wybieram paczkę do zainstalowania klikam zainstaluj i strona się ciągle łączy żadnych błędów ani czego kolwiek. Ale znalazłem rozwiązanie na jednej z Brytyjskich forów jeden z userów miał taki sam kłopot i napisał jak zmienił przeglądarkę z Mozilly firefox na google chrome zadziałało ja zrobiłem to samo i faktycznie żadnych problemów. Tutaj mam pytanie do adminów i moderatorów czy były jakieś zmiany w joomla dotyczący kompatybilności z przeglądarkami.

Ps Świeżo instalowana przeglądarka była i komp po formacie jakaś dziwna tajemnica.

zwiastun
28-08-2011, 10:25
Przeglądarki + dodatki są złożonymi systemami informatycznymi. Gdy dodasz do tego złożony system informatyczny, jakim jest Twój komputer, i złożony system informatyczny, jakim jest Joomla!, dostajesz coś jeszcze bardziej złożonego, co może powodować i takie sytuacje.
Joomla! działa w Firefox bardzo dobrze (i front, i zaplecze). Po prostu masz taką przypadłość, raczej trudną do objaśnienia. :)

mskoczek
28-08-2011, 12:20
więc pora pora zrobić przegląd kompa poczyścić i zobaczyć jakie będą efekty dziękuje za odpowiedz :up: