PDA

Zobacz pełną wersję : Odtwarzacz filmów



ruffpl
28-08-2011, 19:10
Witam. Jestem nowy na forum. Od pewnego czasu próbuje swoich sił z joomla zainstalowaną na moim serwerze NAS synology. Oto mój problem. Cały dzień próbuje wrzucić filmy i muzę na moją stronę do artykułu ale za nic mi to nie wychodzi. Mam zainstalowaną wersje 1.6, wgrałem plugin AllVideos i uruchomilem go w plugin menager. W media menager utworzyłem foldery: images/stories/videos oraz images/stories/audio i powrzucałem tam pliki na próbę. Postępując według opisu z http://www.joomlaworks.gr/content/view/35/41/ do artykułu dopisałem np. {mp3}utworek{/mp3} . Zgodnie z tym po wejsciu w wybrany artykuł np. muzyka, powinien sie otworzyć odtwarzacz. U mnie jednak widnieje tylko {mp3}utworek{/mp3}. Czy ktoś wie jak przez to przebrnąć, bo ja męczę sie caly dzień z różnymi nawiasami. To samo z filmami we wszelakich formatach. Nie mam pojecia co robię żle...

---------- Post dodany o 16:10 ---------- Poprzedni post był o 06:08 ----------

Dzisiaj zainstalowałem joomle 1.7 i plugi: bo video js, jplayer, flowplayer,jwplayer, które bedę testował. Czy do nich równie należy wrzucać pliki do tego samego katalogu co do ALLvideos?

zwiastun
28-08-2011, 20:15
Nie "joomle", tylko Joomla!.
Sprawdź w konfiguracji dodatków.

ruffpl
28-08-2011, 21:28
Dzięki. Bawilem się w plugin menager ale bez skutku. W końcu zainstalowalem JWplayer bo jest prostszy w obsludze.