PDA

Zobacz pełną wersję : Folder media konflikt z kategorią media



aktywny
28-08-2011, 13:31
Witam wszystkich serdecznie mam do wszystkich zorientowanych pytanie, mianowicie mam problem z kategorią "www.twojadomena.pl/media/" . Gdy próbuje wczytać taką kategorię mam konflikt z folderem media w plikach cms joomli. Ale gdy zmienię nazwę folderu z media na s_media to nie czyta mi mootools.js wiadomo czemu.

I teraz takie pytanie gdzie mogę zmienić nazwę folderu w ścieżce " <script type="text/javascript" src="/media/system/js/mootools.js"></script>" bo szukałem i za cholerę nie mogę znaleźć. Patrzyłem w administrator/templates/khepri/cpanel.php no ale niestety nie ma, patrzyłem po po innych plikach i nie mam ;/.

Za pomoc będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam serdecznie.

neo_fox
28-08-2011, 13:33
Ale gdy zmienię nazwę folderu z media na s_media to nie czyta mi mootools.js wiadomo czemu.

To jest mało prawdopodobne. Wyczyść cache przeglądarki.
Moja rada: przestań grzebać w kodzie Joomla! bo będziesz miał więcej problemów niż to jest warte.

aktywny
28-08-2011, 13:38
Widzisz w tym momęcie próbuję stworzyć ponownie kategorię media "www.mojadomena.pl/media/" biała strona nic więcej . Grzebię troszkę w cms ale zawsze staram się by wszystko działało później.


Patrzę na źródło kodu i wczytuje mi z folderu media index.html

<html><body bgcolor="#FFFFFF"></body></html>

neo_fox
28-08-2011, 13:44
Zmień alias kategorii w menu.
To jest oczywiste że wczytuje ci ten index.html

AndiC
28-08-2011, 13:46
Spróbuj włączyć " Adresy z przyrostkiem " w PA

zwiastun
28-08-2011, 13:46
A czemu nie wyciągasz wniosków z wcześniejszego doświadczenia? Skoro nazwa kategorii "media" spowodowała konflikt, to po co ją forsujesz?

neo_fox
28-08-2011, 13:48
Spróbuj włączyć " Adresy z przyrostkiem " w PA

Nie polecam ;)

aktywny
28-08-2011, 13:54
Mi w tym momencie o to chodzi by nie aktywować adresu z przyrostkiem. Wiem wiem "zwiastun" że uparty jestem ale to jest bardzo frustrujące muszę w jakiś sposób pozbyć się tego problemu. Bo zależy mi na tym bardzo bo chcę mieć na portalu informacyjnym kategorię media nie inną.

zwiastun
28-08-2011, 14:00
Upór nie zawsze ma sens - w tym przypadku nie ma żadnego. Chcesz mieć kategorię media, to ją sobie miej, @neo_fox dał Ci jasną wskazówkę w takim przypadku: zmień alias tej kategorii.

aktywny
28-08-2011, 14:07
Tak na skróty to ja na pewno nie pójdę wyznaczyłem sobie cel i muszę go zrealizować, zmienię nazwę folderu i postaram się dokopać że to tak ujmę do sedna.

Folder po folderze, plik po pliku, linijka po linijce :)

zwiastun
28-08-2011, 14:25
Widocznie nie masz co robić! Ale jesteś wolnym człowiekiem. W kolejnym kroku możesz przebudować cały Joomla!.

aktywny
15-09-2011, 08:42
Problem rozwiązany :)

zwiastun
15-09-2011, 10:17
Nie gniewaj się, ale kogo to obchodzi. Jeśli znalazłeś sposób, to go opisz. I wtedy Twoja wypowiedź będzie mieć sens dla tych, którym rozwiązanie się przyda. :)