PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy hosting pod Joomla



a1294082
28-08-2011, 23:29
Przepraszam. Chciałbym się zapytać (w FAQ tego pytania nie widziałem) jaki jest najlepszy PŁATNY (profesjonalny więc) hosting pod Joomle?

Pytam się bo swego czasu z innym, swoim przerabiałem takie jaja że ręcę opadały.
Nic nie chciało działać.

PeFik
28-08-2011, 23:47
a jaką kwotą dysponujesz co miesiąc, to jest pytanie kluczowe !

neo_fox
29-08-2011, 00:07
Polecam http://www.cloudaccess.net/
Support jest nota bene także po polsku :)

zwiastun
29-08-2011, 00:09
Nie prowadzimy badań porównawczych, nie mamy grona oceniających ekspertów, krótko mówiąc, nie mamy żadnych podstaw, żeby ferować w tej mierze wyroki. Wiadomo, jakie są wymagania Joomla! wobec środowiska instalacyjnego - należy je poznać i dobrać sobie hosting stosownie do tych wymagań.

Robster
29-08-2011, 09:32
A ja polecam OVH. Może nie ten najtańszy pakiet, bo brakuje tam według mnie kilku drobnych usług, które być powinny, ale już w nieco lepszym pakiecie jest wszystko.
Support też jest na wysokim poziomie. Z Joomla nigdy nie miałem tam problemu, a jak już coś było to się czekało max 24h na odpowiedź. Ostatnio miałem nawet przypadek ze złamaniem praw autorskich (moich na ich serwerze) i choć nic robić nie musieli, to byli bardzo pomocni, więc duży plus dla nich.

GOGOKOM
29-08-2011, 14:01
ehost.pl mi odpowiada, wsparcie na tel., używając prostych adresów joomla działa po drobnej zmianie w .htaccess - ustawienia dublowane w pliku jak i panelu admina serwera.
Dla początkujących polecam automatyczną instalację i zgranie pliku .htaccess z niej następnie swoją instalkę albo aktualizację.

a1294082
29-08-2011, 21:15
Tak, OVH to będzie chyba to.
Nawet sami mówią o Joomli w swoim serwisie. Dzięki za przypomnienie.

zwiastun
29-08-2011, 21:25
Tak, OVH to będzie chyba to.
Nawet sami mówią o Joomli w swoim serwisie. Dzięki za przypomnienie.
Na home.pl też sami mówią o Jomla! u siebie!
Nie podważając opinii powyżej raz jeszcze powtórzę: poznać wymagania Joomla, poznać dokładnie ofertę (przetestować!), a dopiero potem decydować. Od kilku lat jesteśmy na domeny.pl, które nie głoszą, że przyjazne dla Joomla, a problemów nie mieliśmy, nie mamy i pewno mieć nie będziemy.

neo_fox
29-08-2011, 22:34
Na home.pl też sami mówią o Jomla! u siebie!
.
Biorąc pod uwagę że cloudaccess daje hosting dla oficjalnej strony demo Joomla! ... chyba im jakoś jestem w stanie zaufać :)

TLo
30-08-2011, 08:02
A ja znów sobie chwalę SuperHost.pl - siedzę tam już trzy lata.

a1294082
31-08-2011, 00:37
A co powiecie o czymś takim jak NAZWA.PL ?
Ona chyba wiedzie prym jak wiem. Dużo osób ją ma, ale nie ma na niej Joomli.

trzepiz
31-08-2011, 10:04
a ja mam wszystko u siebie i zero problemów :) ---> http://it-creative.pl/hosting/uslugi-hostingowe-oferta.html

A i klienci są zadowoleni. Jako, że na serwerze mam swoje witryny to wszelkie problemy rozwiązywane są na bieżąco. Serwery przygotowane pod Joomla! są backupy jest Cpanel zaawansowana edycja DNS itd itp.

Gall Anonim
31-08-2011, 10:07
A co powiecie o czymś takim jak NAZWA.PL ?
Ona chyba wiedzie prym jak wiem. Dużo osób ją ma, ale nie ma na niej Joomli.
Przynajmniej parę osób (a może całkiem sporo bo rozmowy o tym hostingodawcy były) z tego forum ma postawione na nazwie strony tak swoje, jak i klientów (ja osobiście również) i nie narzeka - naturalnie activserwer nie jest usługą do obsługi FB, czy Ikea, jednak na standart zwykłych (niezwykłych w mniemaniu właściciela) witryn spokojnie wystarcza - cena analogiczna tak naprawdę do home.pl - jak jedni robią np. długie promo - to za parę dni mamy kalkę na nazwie i odwrotnie, nie ma problemu z wersją PHP samodzielny wybór z panelu administratora przy tworzeniu bazy danych.
Infolinia na poziomie standardowego użytkownika - spokojnie wystarcza, chat również. Ogólnie jestem zadowolony (choć jak to zawsze jak zacznę szukać dziury w całym to i tak znajdę ale - "Nobody's perfect" Jak to ktoś powiedział w filmie Świat się śmieje (chyba że mnie pamięć zawodzi).
A co do innych serwerów i usług - taka mała ciekawostka (http://forumprawne.org/prawo-cywilne/198376-problem.html) znaleziona w sieci po rozmowie z kim znajomym.
Pzdr
__________________________________________________ ________________________________
Cześć :) @trzepic

a1294082
01-09-2011, 01:57
Dzięki, bo sprawa wygląda tak, że sam miałem serwer w Nazwa.pl.
Jednak nie wiedziałem czy nadaje się on dla Joomli, ponieważ kolegę chcę na nią namówić.
A nie chcę dopuścić do sytuacji gdzie każę mu kupić tam serwer a potem Joomla nie zadziałą.
Stąd pytanie o to czy są problemy np. z wgrywaniem dodatków do Joomli itp na tym hostingu.

Bazyl
01-09-2011, 06:52
Witam,

Stąd pytanie o to czy są problemy np. z wgrywaniem dodatków do Joomli itp na tym hostingu.

Tak trochę na około zacząłeś ten wątek...
Niech kolega się zarejestruje po kliknięciu w link, który wysłałem Ci na PW ;)

a1294082
02-09-2011, 03:25
Jak rozumiem - polecanie i zarabianie. A Ty co mi dasz za rejestrację akurat z tego linku, co? :)

Gall Anonim
02-09-2011, 06:55
Jak rozumiem - polecanie i zarabianie. A Ty co mi dasz za rejestrację akurat z tego linku, co? :)
Kolego - nie mam pojęcia co @Bazyl wysłał Ci na PW ale Twoje zachowanie jest dla mnie dziwne i chciałbym Żebyś mi tutaj napisał co ma na celu Twój cytowany post?
a. PW - to PW i jego treść zwyczajowo w żaden sposób nie jest ujawniana bez zgody obu stron
b. nawet jeżeli Dostałeś link z programu polecającego to w czym Masz problem? - zazwyczaj jest jakaś dodatkowa korzyść dla Ciebie której zapewne jeszcze nie zauważyłeś, ponadto ludzie tacy jak @Bazyl tworzą faktyczny informacyjny trzon tego forum, częstokroć przekazują jakieś kwoty na konto PCJ (jakie Masz przesłanki by stwierdzić iż w tym przypadku cała prowizja za polecenie nie idzie na PCJ) lub też wykonują prace na jego rzecz na zasadzie wolontariatu.
c. akurat nazwa.pl ma całkiem niezłą opinię na tym forum - jednak skąd wiadomo czy natomiast Ty nie jesteś pracownikiem etatowym nazwa.pl i nie tworzysz w cholernie inteligentny sposób tzw "reklamy szeptanej" która jak wiadomo jest niesamowicie opiniotwórcza i bardzo efektywna dla "reklamodawców".

Tak więc czekam na Twoją odpowiedź - co miał na celu Twój post?

Bazyl
02-09-2011, 18:34
Osobiście jestem oszczędny w słowach licząc, że osoba uczestnicząca w dyskusji wie, o czym klikam :)
Więc:

Tak trochę na około zacząłeś ten wątek...
Gdyż doszliśmy do delikatnej pochwały firmy oferującej hosting.
Czy to reklama szeptana? Nie wiem ;)


Niech kolega się zarejestruje po kliknięciu w link, który wysłałem Ci na PW ;)
A tutaj potwierdzenie, że ja korzystam i polecam hostingodawcę. O co chodzi możesz dowiedzieć się na stronach nazwa.pl

p.s. @Gallu, gdyby można było dawać więcej plusów...

a1294082
06-09-2011, 02:48
Ja natomiast nie wiem co miał na celu Twój post.
A z serwisem nazwa.pl - nie jestem związany ze stanowiska pracowniczego.

zwiastun
06-09-2011, 03:40
@a1294082: Użytkownik forum @Gall Anonim "wezwał Cię" do wyjaśnienia, jakim prawem ujawniasz treść prywatnej korespondencji. Zapytał Cię również, jaki cel Ci przyświecał w poście, w którym skierowałeś swoje nietaktowne pytanie do moderatora Forum @Bazyla.

Mogłeś nie odpowiadać - nie musiałeś, wezwanie przez innego użytkownika Forum do odpowiedzi nie jest zobowiązujące.

Ale skoro już zdecydowałeś się "odpowiedzieć", to:
a) wypada napisać, komu odpowiadasz - @Gallowi Anonimowi, czy @Bazylowi
b) należało odpowiedzieć, a nie zaczepnie "odbijać pałeczkę".

W efekcie masz do przeproszenia dwie osoby.

Zatem - przypomnij sobie, co to honor!
A mój post potraktuj jako ostrzeżenie.

PS
Przejrzałem Twoje posty. Przykro mi, ale to nie jedyny wątek, w którym wypowiadasz się w sposób nietaktowny, by nie powiedzieć agresywny. Więcej podobnych wystąpień tolerować nie będę. "Udzielnym księciem" możesz sobie być w swoim księstwie, nie tutaj!

Mauaku
19-09-2011, 07:43
Witam.

Macie może doświadczenie z hosting24.com ?
Zostałem poproszony o zrobienie strony na tym hostingu. Wszystko pięknie i ładnie poszło, ale strona chwilami ładuje się baaardzo wolno, czasami mam whitescreen i próbę pobrania pliku index...
Podczas instalacji pokazuja się nastepujące ustawienia:
Ustawienie Zalecane Bieżące Tryb bezpieczny
[Safe mode]: Wyłączone Wyłączone
Wyświetlanie błędów
[Display Errors]: Wyłączone Włączone
Wczytywanie plików: Włączone Włączone
Magic Quotes: Wyłączone Wyłączone
Rejestracja zmiennych globalnych
[Register Globals]: Wyłączone Wyłączone
Buforowanie kodu wynikowego [Output Buffering]: Wyłączone Włączone
Automatyczne uruchomienie sesji: Wyłączone Wyłączone

O tym, że strona jest wolna powiedział mi nawet operator adwords na infolinii (gdy załatwiałem sprawę akceptacji), natomiast hosting odpowiedział mi w ten sposób:

I just checked server connections (both download and upload links) and it's in perfect condition.

Please note that our servers are located in USA, and if you are from other country, you may get slower download speed.

We greatly appreciate this opportunity to service you. We hope that all of your concerns have been addressed. Please feel free to reopen this ticket if you need any additional assistance.

Ktoś miał już takie doświadczenia z tym hostingiem?

a1294082
23-09-2011, 01:22
Ja nie miałem.

PS
A co do meritum to uważam, że przesadzacie.

souacz
23-09-2011, 03:37
Miałem do czynienia pośrednio.

Klient z Londynu zwrócił się do mnie o przeniesienie strony od tego właśnie dostawcy do innego właśnie z powodu jakichś problemów technicznych w sprawie których nie mógł się z nimi dogadać.

Dokładnie nie pamiętam o co chodziło ale też coś z długim ładowaniem stron...

---Sent from my NaviTablet using Tapatalk

zibix
25-09-2011, 09:39
ja polecam VIPSERV.ORG - uważam że mają super ceny , admin udostępnia tak dużą ilość opcji w hostingu że praktycznie wszystko co sobie byście mogli wymyślić będzie działało.
Jesli okaże sie ze trafiliście na jakąś obciążoną maszynę i wasze stronie działają niezadowalająco - zostaniecie przeniesieni
Można testować hosting za darmo przez 10 dni chyba - BARDZO GORĄCO POLECAM

cycleteam
22-11-2011, 20:03
netmark.pl - szybka obsługa dobry stosunek jakości do ceny.

Działają na nim wszystkie komponenty które dotąd używałem co nie mogę powiedzieć o innych hostingach.

Veno
29-11-2011, 15:09
ja polecam VIPSERV.ORG Wchodzac na strone widac niedoróbki graficzne, co mnie np. bardzo razi i bardzo mocno zastanowil bym sie nad kupnem serwera u w/w hostingodawcy. Wiadomo, ze jakos strony glownej nie moze odzwierciedlac jakosci uslug jednakze dla mnie efekt wizualny ma duze znaczenie.

janekjk
06-12-2011, 11:11
Ja wiele lat pracowałem z Joomla na nazwa.pl Wszystko było OK. Wyniosłem się, bo mieli kilka awarii (wcześniej im się nie zdarzało) a poza tym potrzebował swojego VPS-a, bo chciałem uruchomić swoje inne usługi serwerowe. Dla szkoły dalej nadzoruje na nazwie.pl. Plusem jest dobry support i obsługa kopii bezpieczeństwa.

scopy
10-01-2012, 13:42
Ja polecam hosting smoko.com.pl sam z niego korzystam. Uważam, że ten hosting jest najlepszy przede wszystkim dla małych i początkujących stron (akurat tak jak w przypadku mojej w joomla http://a.s500.pl/ (http://forum.joomla.pl/)). Cena nie jest wygórowana jeśli chodzi o jakość i łatwo oraz szybko można się z nim skontaktować. To było kilka powodów, dlaczego polecam ten hosting.

Tomek_XX
11-01-2012, 09:54
ja juz w sumie sie przyzwyczailem do pracy na linuxiepl.com

luka1985
31-01-2012, 00:11
Ja ze swojej strony polecam webd.pl :D Mam tam postawionych kilka stronek... próbowałem też innych, ale ten hosting, jak dla mnie jest najbardziej przejrzysty, czytelny i co najważniejsze z jego poziomu można zainstalować joomlę :D

wikol87
04-02-2012, 14:47
A o AZ co sądzicie
http://www.az.pl/hosting-porownanie-kont-hostingowych.html

nikszal
04-02-2012, 14:52
Jest "super" :D
Sam przeczytaj http://www.hosthelp.pl/opinie/az-pl/

wikol87
04-02-2012, 18:02
No to niezła lipa dobrze że spytałem:zagubiony:




---------- Post dodany o 18:02 ---------- Poprzedni post był o 18:01 ----------

---------- Post dodany o 18:01 ---------- Poprzedni post był o 15:04 ----------

Jeszcze trochę po zawracam głowę....
A o tych może ktoś coś powie. Bo na stronie http://www.hosthelp.pl (http://www.hosthelp.pl/) nic o nich nie ma.


http://hostinghouse.pl/
http://konta-hostingowe.securityhost.pl/

zwiastun
04-02-2012, 18:08
@wikol87: Na forum ograniczamy możliwości oceniania hostingów. Są fora, na których można poczytać opinie (jak hosthelp, ale nie tylko). Joomla ma określony zestaw wymagań. Skonfrontuj go z ofertą firmy hostingowej, poszukaj w Sieci opinii o..., bo tu odpowie Ci jedna albo dwie osoby, których opinie niekoniecznie muszą być obiektywne, a często nie są.

Michael_23
15-02-2012, 08:39
Polecam kei.pl

10 lat z nimi współpracuję, kilkadziesiąt produkcyjnych instalacji Joomla!
NIGDY nie było problemu.

DaReK_tHe_CrOw
15-02-2012, 10:55
Ja korzystam tylko z nazwy i superhost. Reszta zawodzi co jakiś czas. A tam ma spokój, nawet w nazwie;D Bo o superhost jestem pewny;)

karski1
15-02-2012, 16:29
Słuchajcie, te opinie na hosthelp są w 90% napisane przez konkurencję. Nie znajdziesz chyba hostingu o którym nie ma złej opinii :)

Ja swoje forum (zobacz pwsz-tarnow.edu.pl , średni ruch, dużo postów) e mam obecnie postawione na serwerach hekko.pl i naprawdę, od 3 miesięcy nie zdarzyło się, aby hosting nie działał. Mogę więc polecić jako hosting w PL.

Z kolei korzystałem też z hostingu w UK głównie ze względu na niezłej wydajności serwery. Hosting wykupiłem u tego usługodawcy: whm-reseller.co.uk/ Dobry szczególnie dla osób mieszkających na wyspach, gdyż w PL mogą być lekkie opóźnienia, lecz mi to nie przeszkadzało.

Jakbyś miał jakieś pytania - pisz śmiało :)

Hansolo
15-02-2012, 17:43
linuxpl.com
- tani
- dobry pod Joomla,
- dobry tranfer
- tanie pl-ki

karski1
19-02-2012, 00:04
W UK gdzie mam własnie postawioną stronę mojej firmy, korzystam z hostingu whm-reseller.co.uk . Naprawdę, jako webowy hosting do niewielkich stron sprawdza się świetnie :)

helski
16-11-2017, 16:11
Sam mam aktualnie 4 konta na Hekko i wiele różnych serwisów.
Żadna ze stron nie sprawia mi problemów. Przeciwnie - działają wzorcowo.
Tak więc bez przesady - nie trzeba od razu stawiać VPSa.