PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy NIErozwijany - jak?



pwz
30-08-2011, 16:32
Witam!
Pacjent to Joomla 1.7. Mam standardową stronę kontaktów, na niej automatyczne: wizytówka, dane kontaktowe, a niżej formularz kontaktowy i wreszcie dodatkowe informacje. Standard, z tym że wszystkie te elementy rozwijają się (na zasadzie slidera, jeden pod drugim), a ja mam akurat zapotrzebowanie na to, aby były ustawione "na sztywno" - tzn. wyświetlały się wszystkie jednocześnie na stronie, bez konieczności klikania w "rozwijane" nagłówki poszczególnych elementów. Gdzie i co ustawić, bo męczę się z ustawieniami kontaktów od godziny i ciągle jest nie tak jak trzeba...
pwz

a_m
30-08-2011, 18:21
klikać się nie chce? komponenty > kontakty > opcje a w opcjach pierwsza karta - kontakt > format wyświetlania tam masz rozwijaną listę, gdzie sobie możesz zmienić

pwz
30-08-2011, 18:43
klikać się nie chce? komponenty > kontakty > opcje a w opcjach pierwsza karta - kontakt > format wyświetlania tam masz rozwijaną listę, gdzie sobie możesz zmienić

Dzięki! Działa! :-) (Z tym że u mnie jest to 3. karta: Opcje publikacji/ Opcje wizytówki / Opcje Wyglądu) Klikałem tam, klikałem, ale śjakaś pomroczność jasna mnie ogarnęła i tego "nie widziałem".
Dziękuję za pomoc!