PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery Plugin - problem przy zmianie folderu



Diron18
31-08-2011, 11:38
Witam
Zainstalowałem Joomle "joomla_in_pl-PL_1.5.23-stable-full-package1.zip" na swoim serwerze WAMP w katalogu joomla, żeby zachować porządek. Wgrałem galerie "plg_jw_simpleImageGallery-v2.1_j1.5-1.6.zip" i wszystko działało pięknie. Nawet po wrzuceniu tego na serwer, ale do katalogu joomla. Gdy skończyłem prace nad stroną, usunąłem stare pliki strony HTML i wówczas z katalogu joomla przeniosłem wszystkie pliki do głównego katalogu. Wtedy właśnie pojawił się problem, że galeria wyświetla miniatury, ale gdy klikniemy na nie to nie rozwija ich tak ładnie jak powinno tylko otwiera w nowym oknie ("_blank"). Nic w plikach nie zmieniałem. Przynajmniej tak mi się wydaje. Co mogło by spowodować taką sytuację?

P.S. Aha, i jeszcze jedno. Sprawdziłem czy galeria zadziała po instalacji jej w głównym katalogu (localhost) w świeżej instalacji joomla. Zadziałało, tyle, że po porównaniu plików galerii oraz encji w bazie danych nie znalazłem różnic.

Błagam o pomoc!!! :blink: