PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z phocagallery 3.0.2



Jaruzelski
01-09-2011, 19:08
Po kliknięciu "zapisz" i wcześniejszym wypełnieniu form. tworzenia kategorii wywala błąd:
"Zapisanie nie powiodło się z powodu następującego błędu: Category must have title"
Tytuł oczywiście wpisany.
Gdzie jest błąd ?

Gall Anonim
01-09-2011, 21:52
Twój problem to chroniczna awersja do używania szukajki -
Category must have title (http://forum.joomla.pl/search.php?searchid=156482)
Pzdr

andreve
19-02-2012, 12:44
witam
czy rozwiązałeś problem zapisu kategorii w module "phocagallery". Bo mam ten sam problem i kompletnie nie mogę sobie poradzić.

Pozdrawiam

królik
03-03-2012, 00:24
Hmm, to samo u mnie. Dziwne, bo na takiej samej wersji joomli komponent ten działa mi poprawnie.
Szukajka z postu powyżej zwraca brak wyników. Szukajka google przeniosła mnie do tego posta właśnie :)

ajent89
05-01-2013, 22:56
Po kliknięciu "zapisz" i wcześniejszym wypełnieniu form. tworzenia kategorii wywala błąd:
"Zapisanie nie powiodło się z powodu następującego błędu: Category must have title"
Tytuł oczywiście wpisany.
Gdzie jest błąd ?

Czy ktoś rozwiązał ten problem?

lopi777
09-02-2013, 14:07
Czy ktoś rozwiązał ten problem?

U mnie to samo, niestety nie mam pojęcia co jest nie tak :(
Może ktoś znalazł rozwiązanie?

fisztom
04-03-2013, 23:43
Powinno pomóc ponowne zainstalowanie galerii.
Trzeba zwrócić uwagę, żeby po wczytaniiu i zainstalowaniu pakietu wybrać opję (kliknąć) INSTALL (jest jeszcze klawisz UPGRADE).
gdy instalowałem za pierwszym razem to myślałem, że już galera zaistalowana - nie przewinąłem ekranu i nie zauważyłem klawiszy ISTALL i UPGRADE (ten pierwszy tworzy potrzebne tabele)

jest jeszcze możliwość utworzenia tabel ze skryptu install.bak.sql przez np phpMyAdmin

pozdrawiam i witam wszystkich na forum (to mój pierwszy post tutaj)