PDA

Zobacz pełną wersję : Po kliknięciu na "więcej" znika kloumna prawa w szablonie z modułami



wicher111
02-09-2011, 09:15
Jest taki problem, na stronie głównej mam umieszczonych kilka artykułów prawie we wszystkich znajduje się opcja "więcej". Mój szablon wygląda mniej wiecej w ten sposób, ze są trzy kolumny, po lewej jest menu natomiast po prawej kilka modulików, w środku umieszczam artykuły. Kiedy naciskam na tych starszych (tworzyłem je w momencie robienia tej strony) artykułach "więcej" wszystkie kolumny pozostają nienaruszone i otwiera się w środku cały artykuł. Teraz kiedy tworzę nowy artykuł po naciśnięciu "więcej" prawa kolumna mi znika i artykuł zajmuje środek i prawa kolumnę. Kurczę, niby przeleciałem po tych opcjach w modułach, mam zaznaczone we wszystkich przypisanie menu strona główna. Na pewno gdzieś wystarczy coś zmienić ale nie wiem gdzie, ciągle szukam. Wie ktoś gdzie to się zmienia?

Gall Anonim
02-09-2011, 09:37
Prawdopodobnie chodzi o kategorie i zaznaczenia modułów domyślnie na wszystkie strony - przestaw na wszystkie, albo wszystkie poza zaznaczonymi według potrzeb.
Pzdr

wicher111
02-09-2011, 10:23
Uuuuuu....jest tak, to co pisze przedmówca jest ok. W modułach mam w wyświetlaniu jeden wyjątek, dokładnie komponent forum (kunena), który po kliknięciu na menu zastępuje wszystkie kolumny. I to działa ok. Ale zauwazyłem, że jak zaznacze w modułach wyswietlanie wszystkich bez wyjatku, wtedy artykuły dobrze mi się odpalają, po odznaczeniu tylko forum, wszystko bierze w łeb.

Gall Anonim
02-09-2011, 10:30
W tej sytuacji zapytam jakiej templatki Używasz?

wicher111
02-09-2011, 10:37
Templatka z tej strony: http://www.joomla24.com/remository/Download/Templates_for_Joomla_1.5/Templates_from_PC-Didi/Cow_New.html elegancko ją przerobiłem.

Gall Anonim
02-09-2011, 10:42
Templatka z tej strony: http://www.joomla24.com/remository/Download/Templates_for_Joomla_1.5/Templates_from_PC-Didi/Cow_New.html elegancko ją przerobiłem.
No to może jeszcze Zerkniesz do środka przeróbek bo jak widzę to templatka dla 1.5.x - rozumiem że ją Dostosowałeś do swojej wersji Joomla - tylko czy aby faktycznie elegancko?
Pzdr

wicher111
02-09-2011, 10:55
nie nie taki szpec nie jestem, zmieniłem, a w zasadzie podmieniłem tylko grafikę. Co do wyświetlania tych artykułów to chyba wiem, przynajmniej mam taką teorię, te artykuły które się dobrze wyświetlają były tworzone przed instalacją kuneny to pewne, po zainstalowaniu kuneny jak wiadomo też były tworzone artykuły takie jak pomoc, regulamin itp, i teraz może przez tą kunenę nowo-tworzone artykuły jakoś tak dziwnie się ustawiają, no nie wiem....chyba nie da się nic zrobić