PDA

Zobacz pełną wersję : inne wyświetlanie strony w IE



bobsonrobson
05-09-2011, 16:04
Witam, co mam zrobić żeby moja strona wyświetlała się tak samo jak w innych przeglądarkach (chrome, firefox, opera). Oryginalnie strona powinna wyglądać tak jak na chromie. Nie wiem co i gdzie muszę dopisać żeby to naprawić.

Craft
05-09-2011, 17:56
Najlepszym sposobem jest wykonanie osobnego pliku css.
A w każdej wersji IE strona nieprawidłowo się wyświetla?

kodhtml
06-09-2011, 15:48
@Craft - dlaczego od razu osobny plik z css :)
W pierwszej kolejności sprawdź błędy w kodzie strony, czy masz dobrze zdefiniowany doctype oraz jak napisał @Craft - zweryfikuj na której wersji IE strona wygląda źle.

Poza tym wątpliwe aby ktoś wiedział co i gdzie masz dopisać bez zapoznania się ze stroną - podaj link.

Craft
06-09-2011, 15:56
Racja :) Powinienem napisać:
"Jeżeli po analizie kodu strony i przy próbie dołożenia wszelkich starań a także po wykorzystaniu zalecanych praktyk, nadal będzie pojawiał się błąd na stronie,
to jednym z rozwiązań jest utworzenie osobnego pliku css"
Chyba teraz lepiej :)

kodhtml
06-09-2011, 17:30
Chyba teraz lepiej :)
Wręcz perfekcyjnie :)

bobsonrobson
08-09-2011, 12:29
Strona to eurotrade.szczecin.pl już sobie poradziłem z pogrubieniem napisów. Jednak teraz mam problem z jakimś obrazkiem po lewej stronie jak jest logo formy te okrągłe pojawia się jakiś pasek nie wiem jak to usunąć.

kodhtml
08-09-2011, 12:48
Popraw definicje tagu html, bo on powoduje błąd. Nie może występować podwójnie - najpierw deklaracja doctype a później ten tag. Poza tym masz sporo innych błędów - niepoprawna definicja kodowania itp. Jaka jest Twoja znajomość html i css?