PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną startową z modułami



Vladimir
06-09-2011, 10:38
Witam
Mam nietypowy problem, Postaram się go opisać najprościej jak sie da,
otóż stworzyłem serwis (na razie lokalnie).
Dopisałem pozycje i moduł (moduł2) który zmienia mi obrazek(baner) w zależności od pozycji w menu.
Dodatkowo (na głównej stronie) mam moduł (nazwijmy go moduł1) z linkami do pewnego artykułu.

Strona, Baner, Menu i Artykuły chodzą z 1 wyjątkiem:
Sama strona główna wyświetla się poprawnie, ale
Gdy jestem na stronie głównej i klikne link w module1,
to nie wyswietla zawartości modułu2(banera), a artykuł(do którego prowadzil link) ma wpisana kategorie (mimo ze jest ukryta w pozycji menu(głównej) i artykule)

Dodam ze moduł2(baner) jest włączony do domyslnej(startowej pozycji menu),
Gdy klikam w link modulu1 z innych pozycji menu to wyświetla się dobrze,
tylko gdy jestem na głównej stronie to tak jakby nie czytał wszystkich opcji.

Starałem się znaleźć odpowiedź i szukać różnych opcji w menu i artykułach ale bezskutecznie.
byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki gdzie może być przyczyna tego problemu.

Vladimir
09-09-2011, 13:05
Mam nadzieje że nie będzie to potraktowane jako poruszanie nowego problemu w tym temacie.
Zmieniłem trochę koncepcje i usunąłem poprzedni problem, lecz mam bardzo podobny problem ale już bardziej konkretny.

Strona działa podobnie jak poprzednio z własnym modułem do zmiany banera.
Problem pojawia się gdy wpisze coś w wyszukiwanie na stronie(moduł search), a następnie zmieni jakieś opcje wyszukiwania, lub ponownie wyszukam jakieś inne słowo,
wtedy moduł z banerem znika.
(dodam ze baner jest gdy wpisze poraz pierwszy slowo w moduł search,(pojawiają się wyniki wyszukiwania i baner jest) dopiero jak cos zmienie albo ponownie wpisze coś, to wówczas znika)

Przypuszczam że problem jest w tym dodanym module banera, czegoś mu brakuje (jakiejś opcji, lub fragmentu kodu w css)
Jeśli ktoś by wiedział czego może mu brakować, byłbym wdzięczny