PDA

Zobacz pełną wersję : phocagallery i boxplus



qrdziel
06-09-2011, 12:14
witam
zainstalowałem component phocagallery w wersji 3.0.2
wraz z nim zainstalował się skrypt boxplus który wyświetla obrazki w shadowbox'ie
jak wykorzystać dany skrypt samodzielnie w artykułach?
na stronie boxplus (http://hunyadi.info.hu/en/projects/boxplus/documentation) jest opisane jak wykorzystać boxplus w joomli, ale nie potrafię tego uruchomić
jak włączyć obsługę boxplus'a w joomli?

shap
06-09-2011, 15:23
sie podłączę, żeby nie robić nowego wątku...
a jak uruchomić boxplusa w phocagallery?

---------- Post dodany o 15:23 ---------- Poprzedni post był o 13:49 ----------


sie podłączę, żeby nie robić nowego wątku...
a jak uruchomić boxplusa w phocagallery?

nieelegancko odpowiadać na własnego posta, ale...

W Panenelu Administratora wybieramy Komponenty / Phoca Gallery / Control Panel i w górnym prawym rogu "Opcje"

Wiem banalne, ale jakoś nie mogłem znaleźć... może ktoś tez będzie tak głupi... ;-)

rcz
08-09-2011, 14:14
Ja mam inny problem phoca gallery 3.0.2 joomla 1.7 i jak uruchamiam boxplus to mi nie chodzi (pojawia się wczytywanie zdjęcia i można iść na kawę - nie odpala się) , ale jak uruchomię boxplus image only to działa. I nie wiem co dalej?

bart198x
04-06-2012, 19:37
http://esteart.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=11:este&catid=17&Itemid=106&lang=pl
a ja mam takie pytanie: jak sprawić, żeby osiągnąć efekt pokazywania 6 zdjęć w szczegółach, ale tylko jednego w artykule (artykuł ma jedną miniaturkę a nie 6 - ale po jej kliknięciu otwiera mi się okno szczegółów z 6 zdjęciami ) link do stronki na samej górze.
druga sprawa to jak włączyć na joomli 2.5.4 boxplus-a - bo nie udało mi się pomimo ustawiania w opcjach phoca gallery (3.2.0) (plugin opublikowany - żeby nie było)
to chyba tyle :)

rcz
04-06-2012, 20:06
...jak włączyć na joomli 2.5.4 boxplus-a - bo nie udało mi się pomimo ustawiania w opcjach phoca gallery (3.2.0)...
Aby Boxplus chodził na joomli 2.5.4. w konfiguracji globalnej należy adresy z przyrostkiem ustawić na NIE.

bart198x
04-06-2012, 20:55
proste na nie, z przyrostkiem na nie a boxplus i tak nie :)

---------- Post dodany o 18:55 ---------- Poprzedni post był o 18:10 ----------

Dobra olać box plusa bo się już zdrzaźniłem na niego, ale jeszcze jest sprawa mojego pierwszego pytania, puki co też bez rozwiązania

rcz
04-06-2012, 21:04
proste na nie, z przyrostkiem na nie a boxplus i tak nie :)

---------- Post dodany o 18:55 ---------- Poprzedni post był o 18:10 ----------

Nie ma co się drzaźnić, :-) u mnie chodzi, ustawienia są takie:
Proste adresy: tak
Korzystaj z mod_rewrite: NIE
Adresy z przyrostkiem: NIE
Aliasy w unikodzie: NIE
Nazwa witryny do tytułów stron: NIE

i boxplus działa: można sprawdzić: www.tomasz.elk.pl
to coś tam jeszcze masz pewnie źle ustawione :-)

pozdrawiam
Robert.