PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto zainwestować w komponent sh404SEF



vioka
06-09-2011, 19:18
Witam

Jak w temacie, moje pytanie dotyczy tego własnie komponentu
- czy jest sens go kupować, czy różnica pomiędzy oryginalnym komponentem do prostych adresów a sh404 jest tak wielka?

pyziak
06-09-2011, 20:57
czy różnica pomiędzy oryginalnym komponentem do prostych adresów a sh404 jest tak wielka? w/g mnie jest wielka, a to nie jedyna zaleta tego komponentu, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie, poczytaj dokumentację etc.

ps.
wypowiedziałem się dosyć lakonicznie, poprawiam się: jeżeli chcesz tego tylko do prostych/przyjaznych adresów to nie ma sensu, ale jeżeli chcesz skorzystać z możliwości komponentu to jest sen.

vioka
06-09-2011, 23:57
Można coś więcej, zainteresował mnie ten "sen" :-)

pyziak
07-09-2011, 00:07
"sen" :-) sen - znaczny - spać, zmęczony etc... http://pl.wikipedia.org/wiki/Sen

Jac
08-09-2011, 16:26
@vioka, moim zdaniem, jeśli chcesz użyć sh404SEF dla niewielkiej witryny, to pozostał bym przy standardowym wbudowanym w Joomla! SEF. Z mojego doświadczenia wynika, że sh404SEF bardzo przydaje się przy dużych witrynach. Wynika to z tego, że ręcznie ciężko by było zoptymalizować kilkaset czy kilka tysięcy adresów URL. Tylko przy niewielkiej witrynie jest to do zrobienia niewielkim nakładem czasu i pracy.

Pytanie jeszcze, dla której wersji Joomla! rozmawiamy o komponencie sh404SEF? Jeśli dla Joomla! 1.5, to w linku umieszczonym w mojej stopce znajdziesz do pobrania ostatnią darmową wersję komponentu sh404SEF. I pomimo, że to dosyć stara wersja, działa dobrze.