PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z modyfikacją plików po FTP



kamilos82
07-09-2011, 11:20
Witam

Wczoraj nie mogłem u klienta zrobić modyfikacji na serwerze FTP plików z szablonu w joomala 1.7. Każda próba modyfikacji kończyła się problemem z dostępem do plików tego szablonu - permission denied błąd 550.

Zmieniłem więc nazwę katalogu i wrzuciłem jeszcze raz szablon po FTP. Poprawki zrobiłem.
Dziś rano wstaje, a poprawek nie ma . Tak jakby ktoś nadpisał cały szablon . O co biega ????

Czy to możliwe , ze ktoś z programistów robi to jakimś poprawki w framewroku i dlatego są te problemy ?

Gall Anonim
07-09-2011, 16:53
Gdzie? Hostingodawca?
Kiedyś mi "wycofało" trzy godziny po "zabawach" administratorów hostingu w nocy - od tamtej pory pracuję najdalej do 2 w nocy, potem zazwyczaj administratorzy czują się bezpieczni.
Pzdr

kamilos82
11-09-2011, 15:57
Oj. Kolego. Nie w tym problem. Okazało się, że programiści używali sytemu kontroli wersji SVN i dlatego zmiany znikły.

Gall Anonim
11-09-2011, 19:26
@kamilos82
Nie odgrywaj experta.
Najpierw nie masz zielonego pojęcia co się stało,
pytasz czy coś jest możliwe - a jest - dostajesz odpowiedź,
a potem z jakimś dziwnym tonem speca piszesz post/opowiedź - pomyśl trochę co wyprawiasz.

Natomiast ja nie jestem wszechwiedzący, gdzie masz host i tym bardziej co tam robią, jak będę takie rzeczy wiedział po takim poście jak twój to za wróżkę zacznę pracować.
Pzdr:)