PDA

Zobacz pełną wersję : Adsmanager - wyróżnienia



skrzypek1364
08-09-2011, 16:52
Witam
Chciałbym się dowiedzieć, skąd mogę ściągnąć lub kupić jakiś dodatek do ADSMANAGER.

Chodzi o to, abym miał możliwość pokazania(wyróżnienia) niektórych ogłoszeń.
Przykładowo, ktoś podczas dodawania ogłoszenia zaznaczy, ogłoszenie wyróżnione, to ogłoszenie to będzie zawsze na samej górze i będzie miało inny kolorek :) Nie wiem jak to lepiej opisać :) Chodzi o to, że ktoś kto mi zapłaci za takie wyróżnienie, będzie zawsze na samej górze (razem z tymi którzy również zapłacili).

Pozdrawiam

---------- Post dodany o 14:52 ---------- Poprzedni post był o 11:09 ----------

A może da się coś takiego zrobić w Sobi2 ?
Zainstalowałem go i jest o niebo lepszy, przynajmniej takie odnoszę wrażenie, jednak nie mogę sobie poradzić z tym "wyróżnieniem". Fajnie jest to rozwiązane w dj classifield, wystarczy przy dodawaniu zaznaczyć "promocja pierwszy" i automatycznie ogłoszenie jest zawsze wyróżnione. Niestety dj classifield nie ma edytora tekstu, więc odpada :(

A może jeszcze jakieś inne rozwiązania? Jeśli jest coś płatnego, ale ma te funkcje to również będę zainteresowany.

Pozdrawiam

kodhtml
09-09-2011, 12:38
Chciałbym się dowiedzieć, skąd mogę ściągnąć lub kupić jakiś dodatek do ADSMANAGER.

A może jeszcze jakieś inne rozwiązania? Jeśli jest coś płatnego, ale ma te funkcje to również będę zainteresowany.
odpowiedź znajdziesz w dziale zleceń na forum :)
Jeżeli masz pewną wiedzę na temat Joomli to sam możesz dodać do komponentu pole "promowany" i zmodyfikować zapytanie do bazy aby odpowiednio sortował wynik.
Co do "dj classifield" to przecież możesz napisać do twórcy (wątek na temat tego komponentu jest na forum).

skrzypek1364
09-09-2011, 13:46
Już dałem zlecenie :) Sam nie potrafię tego zrobić, tak więc potrzebuję pomocy :) A może Ty jesteś zainteresowany takim zleceniem? Widzę że dla Ciebie nie będzie to dużo roboty :) a ja ruszę szybciej ze stronką :) Pozdrawiam

kodhtml
09-09-2011, 14:05
Jeżeli nikt nie odpowie na Twoje zlecenie w najbliższym czasie to mogę Ci pomóc z rozwiązaniem tego problemu w przyszłym tygodniu :)

shadow)
26-11-2011, 16:24
Moze to gdzies wystepuje w konfiguracji - przykladowo na stronie demo tego komponentu kilka z ogloszen zostalo wyroznione kolorem czerwonym - wie ktos jak to zrobic?

skrzypek1364
26-11-2011, 16:46
Ja rozwiązałem ten problem dzięki 100 zł :) W końcu musiało się tak skończyć. Zapłaciłem kolesiowi i ogarnął to w jeden dzień.
Pozdrawiam