PDA

Zobacz pełną wersję : ccBoard - użytkownicy zarejestrowani nie mogą dodawać postów, a admin może. HELP



jaguar
09-09-2011, 09:30
Zainstalowałem ccBoard i stworzyłem tematy i forma i do tej pory jest OK.
Stworzyłem dział Regulamin i dodałem tekst jako admin i tutaj też w porządku, ale kiedy zalogowałem się jako zwykły użytkownik i chciałem dodać post to pojawia się informacja "Twój post został dodany" ale ten się nie wyświetla.
Nie mam pojęcia o co chodzi.
Moja strona to http://mpopiel.cal24.pl/.
Ustawiłem fora na:
Opublikowane - tak
Locked - nie
Moderated - tak
Review - tak
View Access - Guest
Post Access - Registered
Powielam tu również swoją ofertę współpracy jak w temacie:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?56415-Szukam-os%C3%B3b-do-prowadzenia-forum&highlight=ccboard

PeFik
09-09-2011, 10:30
a możesz usuwać posty ? bo na forum ccBOard jest opisany ów problem i jest też rozwiązanie.

jaguar
09-09-2011, 11:15
Tak. Z tym akurat nie mam problemu i sprawdziłem też edycję i poprawianie, bo zamieściłem regulamin jako administrator, a potem ten regulamin edytowałem i zmieniłem, a po jakimś czasie usunąłem i zamieściłem nowy.
Szukałem na forum ccBoard, ale nie znalazłem rozwiązania, dlatego napisałem posta na forum J!

PeFik
09-09-2011, 14:28
1) Ja bym zrobił tak, wyłączył na stronie gdzie masz wyświetlane forum wszelkie ajax-owe wodotryski w stylu modułów etc. I sprawdził ... bo może coś się gryzie.
2) A jak w kwestii uprawień do tematu/forum ...

jaguar
09-09-2011, 18:29
To raczej nie jest kwestia ajaxa, bo takich gadżetów nie mam, a jeśli chodzi o chmody do forum to wiem, że mam ustawione na 755.

PeFik
09-09-2011, 19:30
nie chmody, a w konfiguracji komponentu.

jaguar
11-09-2011, 09:53
Chyba nie rozumiem o co chodzi.
Postanowiłem ominąć ten problem odinstalowując ccBoard i stawiając Kunena Forum. Wiem, że to trochę dziwne myślenie. Może kiedyś jeszcze postawię ccBoard, a może znajdzie się ktoś kto miał podobny problem i go rozwiązał.
Zobaczymy. Dzięki za zainteresowanie elimu.pl