PDA

Zobacz pełną wersję : Strona galerii handlowej - struktura sklepów



4example
13-09-2011, 17:03
Witam,

poszukuję dodatku, w którym mógłbym zrobić obsługę galerii handlowej. Potrzebna byłaby wyszukiwarka pod względem branży i nazwy (najlepiej jak na stronie: http://www.bullring.co.uk/shopping). Nie mam pojęcia jak ugryźć temat tym bardziej, że każdy sprzedawca ma mieć możliwość edycji swoich danych bez wchodzenia na zaplecze. Wstępnie myślałem o mosetstree lecz może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie i lepsze rozwiązanie. Może da się to zrobić stosując kategorie, sekcje i temat da się w prosty sposób rozwiązać. Można byłoby to rozegrać za pomocą stałej listy sklepów i trochę php/javascript ale aktualizacja, na dłuższą metę, będzie uciążliwa.

Bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam, Irek

PeFik
13-09-2011, 18:10
a Sobi2 lub SobiPro ?

4example
13-09-2011, 18:23
Nie, nie. Sobi jest fajne ale do tego celu chyba nie najlepsze. Ta wyszukiwarka mnie martwi. Strona jest do ogarnięcia ... w zasadzie bez problemu, tylko ten sposób wyszukiwania/kategoryzowania wpisów. Przeglądam właśnie K2 i dodatki do tego. Narzędzie potężne tylko czy będę w stanie zorganizować taką wyszukiwarkę (lub bardzo podobną do przerobienia). Najprościej byłoby zrobić normalne menu (drzewo) i tyle ale skoro klient podrzucił taki przykład i jest nim zafascynowany to pewnie będzie uważał za najlepsze właśnie takie rozwiązanie :(

PeFik
13-09-2011, 18:26
Klient płaci = klient wymaga. Może weźmiesz na pokład jakiegoś programistę, który ci dorobi to i owo, wtedy zaspokoisz klienta fascynacje.

Raveren
13-09-2011, 19:19
Może przetestuj komponent "Fabrik". Możesz tam zdefiniować masę filtrów do wyszukiwania.

4example
14-09-2011, 13:13
Klient płaci = klient wymaga. Może weźmiesz na pokład jakiegoś programistę, który ci dorobi to i owo, wtedy zaspokoisz klienta fascynacje.

I to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie będę się bawił w różnego rodzaju katalogi tylko kategorie i artykuły. Ulży to stronie, obsługa przez sprzedawców będzie prostsza i to bez wchodzenia na zaplecze.
Po przemyśleniu ... joomla sama w sobie ogarnie temat całkowicie. No! w końcu jest dobra :)

Chciałem podziękować wszystkim za pomoc. Ciesze się, że jest takie miejsce, w którym na takową można liczyć :)