PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd artykułów nie działa



stelmach
15-09-2011, 10:21
Problem dotyczy witryny testowej www.libusza.pl (http://www.libusza.pl)

Planuje na niej aby na 3 pozycje menu działały na zasadzie Artykuły » Kategoria - przegląd artykułów

Są to aktualności (jest kilka artykułów), przedszkole (to na razie jest jako zwykły artykuł ale zmienie to) i aktualności w dziale Brydż (jest kilka artykułów - błędy kodowania języka sa celowe i nieistotne).

O ile artykuły z działu aktualności (tego ogólnego) zostaną później zamienione jako archiwalne poprzez Artykuły » Artykuły archiwalne i to działa (można kliknąć - jest link w dziale Inne - po kliknięciu w na dany artykuł - wyswietla on się prawidłowo).

Natomiast problem mam w dziale Brydż - jest tam kilka artykułów - niestety nie działa tam prawidłowo archiwum. Po kliknięciu na archiwum brydża - strona się rozlatuje - tzn nie wiedac szablonu a są niebieskie pozycje menu + artykuł.

Nie jest to kwestia szablonu bo na kazdym z kilku jakie mam nie działa.

Dla każdej z 3 pozycji w dziale brydż jest osobna kategoria stworzona

Aktualności brydżowe
(Alias: aktualnosci-brydzowe) Artykuły » Kategoria - przegląd artykułów [/URL]
Sekcje brydża
(Alias: sekcje-brydza) Artykuły » Pojedynczy artykuł (javascript:void(0);)
Archiwum brydża
(Alias: archiwum-brydza) Artykuły » Kategoria - lista artykułów [URL="javascript:void(0);"]

Archiwum brydża ustawione jest tak: Wybierz kategorię - aktualnośc i brydżowe - więc jest wg mnie poprawnie a artykuły ktore daję do aktualności brydża mają kategorię aktualności brydżowe.


Całość działa jeśli artykuły w dziale brydza daje jako wyroznione a archiwum brydza daje jako przegląd artykułów wyróznionych - i w sumie mógłbym tak zostawić gdyby nie to że nie bede miał jak archiwizować artykułów z przedszkola (jak je przerobie).

Prosze o poradę asów tego forum :)