PDA

Zobacz pełną wersję : K2 Content



kolo12
15-09-2011, 12:14
Witam!! Poszukuje jakiegos dodatku komponentu który bedzie działał na zasadzie K2 Content. Czyli w łady sposób na stronie głównej bedzie ustawiał wielkosc zdjecia automatycznie tekst.

PeFik
15-09-2011, 12:23
Hmm, działał na bazie :
a) artykułów Joomla czy/oraz K2 ?
b) będzie modułem ?

Odpowiedź nasuwa się sama --> News Show Pro GK4 --> http://tools.gavick.com/newshowpro.html

---------- Post dodany o 12:23 ---------- Poprzedni post był o 12:22 ----------

p.s.
Niech zgadnę kolejne pytanie, zapytasz o "no $"

kolo12
15-09-2011, 12:43
a czy istnieje taki dodatek który bedzie miał przypisane zdjecie do kategorii by za każdym razem nie dodawac na nowo, tylko wybrac kategorie dodac tekst i gotowe?

PeFik
15-09-2011, 14:35
Ależ K2 oraz Joomla ma możliwość ustalenia zdjęcia dla każdej z kategorii z osobna, w opisie.

max-301
19-09-2011, 12:54
Moduł świetny, jak go wyświetlić jako pozycję w menu głównym? Klikam "aktualności" i wyświetla mi się moduł.
Trywialne pytanie ale mam pomroczność jasną i wymiękłem.

Bazyl
19-09-2011, 12:59
Witam,

Musisz dla tej pozycji menu ukryć główną treść (poszukaj blank komponent), a w jej miejscu wstawić pozycję z tym modułem

max-301
19-09-2011, 14:54
Pięknie to działa, wielkie dzięki @bazyl.

max-301
21-09-2011, 13:40
chyba za szybko. Postanowiłem wszystkie kategorie z artykułami zmienic aby były obsługiwane za pomocą News Show Pro GK4.
Prościzna :). Skopiowałem działający moduł, ustawiłem w nim kategorię, ustawiłem w jakim menu ma się wyświetlać moduł, W menu głównym zmieniłem pozycję z "artykuł/kategoria" na blank komponent.
Zajawki artykułów się pięknie pokazały ale:


jednej kategorii link (http://biznesdrobiarski.pl/czytelnia/drobiarstwo.html) mam taką sytuację że ale po kliknięciu "więcej" dostaję błąd 404 z komentarzem że nie znaleziono artykułu #3. Jak nie znaleziono jak zajawka jest ok?? No i dlaczego #3 jak artykuł ma ID 14.?
w drugiej kategorii link (http://biznesdrobiarski.pl/czytelnia/pozostale.html) mam taką sytuację że po kliknięciu "więcej" nie mam błędu 404 ale wyświetla się ciągle ten sam artykuł choć link pod przyciskiem odnosi się do artykułu poprawnego.

O co chodzi?? Nowo dodane artykuły, zmiana uprawnień do artykułów nic nie daje. Te same problemy tzn. w jednym błąd 404 w innym ciągle wyświetlenie do jednego artykułu (przy poprawnym linku w pasku adresu przeglądarki).


Kolejny problem pod IE - w części "Article layout" po odświerzeniu jest ok ale jak przesunie się kolejna strona to przesuwa się ona a przycisk "więcej" zostaje na starym miejscu, po najechaniu myszą znika . :hmm:
A najlepsze jest to że wyświetla się także moduł kategorii ADSMenagera? WTF??

Login i hasło na PW

Bazyl
21-09-2011, 14:33
Artykuły z błędem masz przypisane do kategorii?
Kategorie masz w menu?

max-301
22-09-2011, 10:42
Artykuły przypisane do kategorii więc tu chyba jest ok bo cała kategoria wyświetla się w zajawkach modułu.
W menu mam pozycję jako "blank component" więc tam nie ma żadnego powiązania a kategorią.

Zrobione identycznie (przynajmniej ja już nie widzę różnicy) jak aktualności link (http://biznesdrobiarski.pl/aktualnosci.html) gdzie działa poprawnie. Pozycja X w menu typu blank component, modul NSPG4 z wybraną kategorią jako źródło i przypisany do menu X

---------- Post dodany o 15:11 ---------- Poprzedni post był o 14:45 ----------

**** blada. okazało się że moje aktualności także po kliknięciu "więcej" pokazują jeden i ciągle ten sam artykuł (mimo odpowiedniego adresu w pasku). Co ciekawsze artykuł nie należy do tej kategorii która przypisana jest w module NSPG4.

Sprawdzę w domu, na innym kompie bo już zgłupiałem do reszty :blink:

---------- Post dodany 22-09-2011 o 10:42 ---------- Poprzedni post był 21-09-2011 o 15:11 ----------

Najnowsze info,

przy zmianie typu menu z Blank Component na inny (np. Artykuły » Sekcja) klikanie na "więcej" daje poprawne rezultaty. Artykuł wyświetla się tyle że pod spodem. Jak zrobić aby wyświetlił się sam wybrany artykuł już bez części z zajawkami?? Po kliknieciu na więcej bez wiedzy że artykuł pokazuje się na dole można go nie zauważyć.



No i widać na dole nazwę seksji której za cho..rę nie mogę wyłączyć
43924393