PDA

Zobacz pełną wersję : Newsleatter i Mailing z joomla 1.5.23



jan1975
15-09-2011, 14:18
Witam ! Tak jest w życiu że czasem można szukać i szukać aż w końcu wszystkie drogi prowadzą do Forum Joomla.

Mam nadzieję że odpowiedni dział wybrałem do zadania pytania jeśli nie to przepraszam.

Pytanie 1)

Szukam Newslettera lub innej aplikacji która :

a) Ma możliwość zaimportowania adresów email (Posiadam własną bazę email) bez Name, Email, ITD tylko jedynie "email"
b) Ma możliwość skonfigurowania opcji wysyłania z ograniczeniem np 500 emaili na godzinę .
c) Najważniejsze : i głównie o to mi chodzi , (gdyż pierwsze 2 opcje mają praktycznie wszystkie aplikacje tego typu) Możliwość automatycznego łącza do potwierdzenia subskrybcji - czyli zapisania się do niej.

Jeśli ktoś miał podobny problem z dopasowaniem odpowiedniego komponentu bardzo prosiłbym o wskazówkę i z góry dziękuje.


Generalne założenie jest takie:

A) Wysyłam emaila z zapytaniem o możliwość przesłania oferty (w/g polskiego prawa)
B) Użytkownik (Klient), który otrzymuje takie zapytanie ma dwie opcje :
aa) Zgadzam się na przesłanie oferty bb) Nie zgadzam się na przesłanie oferty.

C) Po najechaniu I kliknięciu na "aa)" następuje automatyczne zapisanie na listę mailingową oraz po najechaniu na "bb)" automatycznie wcześniej wprowadzony email kasuje się.

Chodzi mi o aplikację pod joomla 1.5.xx , która robi to automatycznie . Głównie chodzi o unikniecie wysyłania przez Klientów emaili zwrotnych z TAK lub NIE.

Autoresponder też byłby wskazany.

Pozdrawiam

JAN1975

Gall Anonim
15-09-2011, 14:46
A przypadkiem AcyMailing nie posiada tych możliwości?

jan1975
19-09-2011, 22:38
Ok w fazie testowania - Dzięki.