PDA

Zobacz pełną wersję : edocs nie działa w mozilli



mkaleos
15-09-2011, 23:04
Witam. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Mam Joomla 1.5.22, korzystam z edocs. Bardzo fajny dodatek, ale po ostatniej aktualizacji firefoxa, nie działa na tej przeglądarce (wersja 6.0.2).
Sprawdzałem na chrome i na operze - i tam jest wszystko ok, a na firefoxie zamiast dokumentu (pdf) widać tylko puste miejsce, bez żadnych komunikatów.
Problem dotyczy nie tylko mojej strony, ale nawet stron demonstracyjnych edocs. Czy ktoś może mi pomóc?

mkaleos
30-09-2011, 09:50
Widzę, że na tym forum mało, albo nic się nie dzieje... Udało mi się rozwiązać problem. Po prostu po której aktualizacji Mozilli 6.x edocs nie wyświetlał dokumentów nigdzie (coś w Mozilli schrznili). Teraz, kiedy zainstalowałem wersję 7, jest już wszystko ok. Z tym, że sama aktualizacja Mozilli nie wystarczyła. Trzeba też było usunąć ciasteczka.

palyga007
30-09-2011, 09:55
Widzę, że na tym forum mało, albo nic się nie dzieje
Ale nie za bardzo rozumiem po co te żale?

nikszal
30-09-2011, 09:59
@emkaleos ma problem z przeglądarką

(coś w Mozilli schrznili).
a swoje żale wylewa na Joomla.

mkaleos
30-09-2011, 11:40
Problem występował nie tylko u mnie, ale na kilku innych komputerach, z których miałem okazję korzystać w tym czasie.
A "żale" z tego powodu, że pytanie wysłałem 15.09, a odpowiedzi na nie nie było przez dwa tygodnie. Teraz nagle wątek ożył, kiedy właściwie powinien już być zamknięty.
Poza tym, nie chodzi mi o "żalenie" się. Po prostu stwierdziłem fakt - brak odpowiedzi. Drugi post napisałem przede wszystkim dla tych, którzy może mając podobny problem, nie znaleźliby tu odpowiedzi.
Pozdrawiam.

nikszal
30-09-2011, 11:54
Co ma wspólnego działanie rozszerzeń Joomla z brakiem ich wizualizacji w Twojej przeglądarce?

Ja też miałem zainstalowanego Firefoxa 6 i ochoczo wróciłem do wersji 3.6.

palyga007
30-09-2011, 12:01
A "żale" z tego powodu, że pytanie wysłałem 15.09, a odpowiedzi na nie nie było przez dwa tygodnie.
Zauważ, że to jest forum a nie płatny support. Tutaj nikt nic nie musi. Jeśli ktoś zna odpowiedź na nurtujący kogoś innego problem i chce udzielić odpowiedzi to dobrze, jeśli nie to trudno.
Ja Twoją postawę (być może niesłusznie) odbieram jako roszczeniową, gdy do żadnych roszczeń nie masz wszakże prawa.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Temat zamykam