PDA

Zobacz pełną wersję : Niewidoczne zmiany w menu



pumbosha
16-09-2011, 15:21
Witam

Mam taki problem: chodzi o to ,że zmieniłem menu, tzn. dodałem 2 pozycje. I owa zmiana jest niewidoczna na stronie. Menu wyświetlam za pomocą mod extended_menu. W module mam wyłączone cache'owanie. Ma ktoś może jakiś pomysł?

Bazyl
16-09-2011, 15:26
Witam,

Zapewne Twoja przegladarka wymaga zabiegu czyszczenia cache.

pumbosha
16-09-2011, 15:45
Wszystkie moje przeglądarki wymagają czyszczenia + przeglądarki osób korzystających ze strony? Nie ma innego sposobu? Może spróbuję wywalić ten moduł i stworzyć go od nowa...

Bazyl
16-09-2011, 15:56
Napisałem "zapewne" gdyż nie wiem, co masz na zapleczu.

pumbosha
16-09-2011, 17:19
OK, rozumiem, dzięki za odzew w temacie i pozdrawiam. Czy ma ktoś może jakiś inny pomysł? Dodam, że chodzi o stronę: http://wpieczynajwyzszego.pl/joomla!/ i menu HOME, gdzie powinny wyświetlać się 3 dodatkowe podmenu, tak jak jest to w menu na dole nad stopką, choć tam nie wyświetla się HOME celowo. Najlepsze jest to, że w źródle pozycje podmenu są widoczne, a na stronie się nie wyświetlają.

Bazyl
16-09-2011, 18:34
Widzisz, teraz inna rozmowa...

Nie wyświetla się, gdyż tak menu jest ostylowane.
D;aczego? Nie wiem, nie znam modułu

nikszal
16-09-2011, 18:43
Widzisz, teraz inna rozmowa...

Nie wyświetla się, gdyż tak menu jest ostylowane.
D;aczego? Nie wiem, nie znam modułu
Eeeee tam.
Jeśli to jest nasz stary, poczciwy Joomla 1.5 to najpierw przyjrzałbym się ustawieniu poziomów menu. Dopiero później zwalałbym winę na oscylowanie.

pumbosha
16-09-2011, 18:48
Poziomy są OK, właściwie wszystko jest OK, bo w dolnym menu się wyświetla, w stylach mam bajzel, ale nawet za pomocą chrome'a można sprawdzić, że style dotyczące tego podmenu nie powodują jego zanikania, ale jeśli nie one to co, spróbuję może w nich jeszcze pogrzebać. Pozdro

nikszal
16-09-2011, 18:54
Poziomy są OK, właściwie wszystko jest OK, bo w dolnym menu się wyświetla, w stylach mam bajzel.......

Pewny jesteś, że masz poziomy OK?

Wejdź w edycję modułu tego górnego menu i zrób screen. Interesuje mnie prawa strona ekranu, albo podaj jakie cyferki masz tam wpisane.

pumbosha
16-09-2011, 19:49
Screen nie obejmie wszystkiego, o które konkretnie cyferki chodzi?
http://tnij.net/DAOJ

nikszal
16-09-2011, 19:58
Pokombinuj z cyferkami w Split Menu i Menu Count. Na początek proponuje obie ustawić na 0 (zero) i sprawdź czy jest menu podrzędne w Home.