PDA

Zobacz pełną wersję : Błędny komunikat przy edycji danych usera



scottos
19-09-2011, 12:31
Witam,
Dałem możliwość edycji swoich danych użytkownikom (edycha profilu).
Korzystam ze standardowego modułu wbudowanego w Joomla 1.7
Mam dwa problemy:
1. nie można zmienić username (login)
2. po wpisaniu nowych danych (np. zmiana hasła) pojawia się komunikat PROFILU NIE ZAPISANO a dane faktycznie zostały zapisane i zaktualizowane.

Ktoś się może z tym spotkał i wie jakie na to jest lekarstwo?

Przy okazji jedna sprawa:
Jedno z menu po zalogowaniu to lista wszystkich kontaktów. Chodzi mi o wyświetlenie listy zarejestrowanych userów. W tej chwili z pozycji admina muszę dodawać kontakt i wskazywać na usera połączonego z nim. Jest jakiś na to prostrzy sposób wyświetlania userów a nie kontaktów lub aby po dodaniu usera (usunięciu) od razu następowała aktualizacja w kontaktach?

Dziękuję i pozdrawiam

---------- Post dodany 19-09-2011 o 12:31 ---------- Poprzedni post był 18-09-2011 o 19:15 ----------

Witam,
Jak się okazało wszystko działa poprawnie, tylko jest błąd w tłumaczeniu polskiej wersji:
linia 72 w pliku pl-PL.com_users.ini powinna być:
COM_USERS_PROFILE_SAVE_SUCCESS="Profil zapisano"

Pozdrawiam

AndiC
19-09-2011, 12:45
Jak się okazało wszystko działa poprawnie, tylko jest błąd w tłumaczeniu polskiej wersji:
linia 72 w pliku pl-PL.com_users.ini powinna być:
COM_USERS_PROFILE_SAVE_SUCCESS="Profil zapisano"
A to ciekawe, bo ja mam tak cały czas.
Rodzi się pytanie, kto Ci "grzebie" w plikach tłumaczenia ??

scottos
19-09-2011, 12:59
A nie wiem. Nikt mi nie grzebał. Świeża instalka na 1.6.5 i potem update do 1.7.0
Niemniej w tej linii 72 miałem:
Profilu nie zapisano

AndiC
19-09-2011, 13:15
Tak z ciekawości, sprawdziłem pliki językowe dla 1.6.4 i 1.6.5 Wszędzie jest poprawnie! Na wszelki wypadek, pobierz sobie najnowsze tłumaczenie dla Joomla 1.7
Bo masz jakieś dziwne pliki skoro są takie "kfiatki".