PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - śledzenie kategorii (działów)



matematolek
19-09-2011, 07:19
Witam.

Czy wie ktoś, czy w Kunena 1.0.11 jest możliwość ustawiania przez użytkowników subskrybcji dla całych kategorii (działów) na forum? Jeśli tak, to bardzo proszę o odpowiedź :)

Pozdrawiam

PeFik
19-09-2011, 08:02
Jeśli domyślnie takiej opcji nie ma, to nie ma. Chyba że można było ją wyłączyć, sorry ale to wersja sprzed stu lat

matematolek
19-09-2011, 09:09
To niestety jedyna wersja, która pasuje mi pod Joomlę 1.0.15. Uczyniłbym migrację systemu, która niestety jest niemożliwa dla wielu świetnie mi służących i rozbudowanych treściowo komponentów, jakich używam. Dlatego właśnie niedawno migrowałem z Mambo do J1.0.15

Szkoda, ale przeżyję. A może wie ktoś, czy są nowsze wersje Kuneny dla J1.0.15?

Serdecznie dziękuję za odzew :-)

Pozdrawiam

PeFik
19-09-2011, 09:43
Szukaj na stronie Kuneny, to chyba oczywiste miejsce, powinny być także starsze wersje.

Fakt najgorzej jak nie można przeskoczyć i trzeba dalej brnąć w starej wersji. Zakładam, że to wynika z braku środków, a nie chęci.

matematolek
19-09-2011, 11:30
Jest dokładnie jak piszesz. Jak migrowałem z mambo do Jomli, istniała już 1.5, więc zainstalowałem obie. Cała praca z Joomla to szereg kompromisów z własnymi potrzebami, ale bezwarunkowo biję pokłony do samej ziemi dla ludzi, którzy tworzą ten system, modyfikują, tłumaczą itp.

Co do problemu z tematu, to pewnie pozostaje mi zainstalować do mojej eksperymentalnej strony Kunenę 1.7, a może tam też nie ma funkcji subskrybowania kategorii?

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za odzew :)

PeFik
19-09-2011, 14:24
Są jeszcze inne fora np. Agora

Powiem szczerze, że korzystam z opcji subskrypcji wątku, a nie kategorii, "takowej" opcji nie widziałem...

matematolek
19-09-2011, 16:52
Śledzenie kategorii się bardzo przydaje. Wyobraź sobie np forum podróżnicze, gdzie ludzie umawiają się na wyjazdy. Jest np. kategoria "wycieczki rowerowe". Chciałbym np wiedzieć, że ktoś założył wątek np. "Dookoła Bałtyku - sierpień 2012".

Właśnie zainstalowałem próbnie Kunenę 1.6.4 i jest tam oprócz subskrypcji wątków, subskrybcja kategorii.

Pozdrawiam :-)

---------- Post dodany o 16:52 ---------- Poprzedni post był o 14:39 ----------

Właśnie sprawdziłem, że wersja 1.5.12 nie ma opcji subskrybcji kategorii, czyli opcja ta weszła w wersji 1.6. Bardzo słabiutko znam się na PHP, więc moje pytanie może zabrzmieć głupio: nie da się tej funkcji jakoś dopisać do wersji 1.0.11 (Joomla 1.0.15)?

Pozdr :-)