PDA

Zobacz pełną wersję : Oj kłopoty nowicjusza :)



Winston
23-11-2006, 21:50
Witam,
Nowy jestem, to się nie będę wychylał za bardzo :)
Zainstalowałem sobie Joomlę przedwczoraj. Nie przespałem nocy, zawaliłem pół dnia, doinstalowałem patch_joomla_011 itd. Trochę pomogło, ale...
1. Przy próbie rejestracji nowego usera:
ze strony http://www.greatgroup.pl/index.php?option=com_forum&Itemid=0&page=profile&mode=register
efekt: 404 Not Found
The request /index.php was not found on this server.
2. Pisanie posta na to forum z poziomu Opery, to jakiś totalny koszmar. Szerokość pola do korespondencji zmienia się w przedziale od 10 do 40 pix, bez żdnej kontroli :(
Mimo wszystko uważam, że system jest świeny, ale gdyby ktoś łaskawie mógł mi pomóc w tej rejestracji, to będę mocno dźwięczny.
CU:D

stone
23-11-2006, 23:24
Jakie forum masz zainstalowane, bo wyglada na problem z jego konfiguracja

Winston
24-11-2006, 00:02
Jakie forum masz zainstalowane, bo wyglada na problem z jego konfiguracja
Dzięki, ale chyba zrezygnuję z forum i z rejestracji użytkowników.
Było phpbb2 :)
To jednak ma byś strona firmowa, która ma co prawda, zrzeszać wiele osób, ale na początek kontakt przez e-mail wystarczy.
Dzięki i pozdrówka :D

szuman
24-11-2006, 06:08
no, w sumie rozsądna decyzja, bo mnie osobiście rozwalają strony firmowe z wodotryskami typu fora, rankingi itd. Ale gust to gust, a ty, Winston, możesz gdzieś na boku szukać rozwiązania, jeśli podejrzewasz, ze kiedy ci się przyda. Ewentualnie Joomla Power Edition

Rybik
24-11-2006, 07:33
na stronach firmowych przydaja sie fora w pelni zintegrowane jak joomlaboard, zadnych klopotow z osobnymi bazami, folderami, rejestracja, mozesz udostepnic tylko zarejestrowanym bez klopotow, szybko dostosowac skóre i ... spac spokojnie wiedzac ze nie uzywasz phpBB ;)

Winston
24-11-2006, 21:54
no, w sumie rozsądna decyzja, bo mnie osobiście rozwalają strony firmowe z wodotryskami typu fora, rankingi itd. Ale gust to gust, a ty, Winston, możesz gdzieś na boku szukać rozwiązania, jeśli podejrzewasz, ze kiedy ci się przyda. Ewentualnie Joomla Power Edition
!!! SORKI !!!
Wycofuję się z tego co napisałem wczoraj. Niestety rejestracja użytkowników jest potrzebna. Z tego co widzę, to bez forum, tego się nie da zrobić :(
Jeszcze kłopot z galerią. Cokolwiek wpiszę w pole "Author:" to i tak wychodzi, że Admin.

http://www.greatgroup.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=99999999&func=detail&id=1

To jakaś totalna niedoróbka. Z kolei sposób prezentacji fotek, lepszy niż w coopermine. Rozdartym, jak ta sosna Żeromskiego, sam nie wiem....
Pomożecie ????

stone
24-11-2006, 23:55
Zawsze możesz zobaczyć jeszcze Zoom Gallery
A co do fora to są różne dostępne, nie tylko phpbb:)